Personalizowane dywaniki samochodowe i ciekawe naprawy

Może szukacie aktualnie pomysłu na prezent np. na dzień taty, dla chłopaka lub koleżanki, albo po prostu dla siebie samej- polecam Wam zatem mój wpis na blogu. Uznałam że warto o nich wspomnieć. Właśnie przyszły moje nowe dywaniki do samochodu. Zostały uszyte specjalnie pod mój model i rocznik auta. Wysłałam sprzedawcy własne stare dywaniki i na ich wzór zrobił mi nowe. Są idealnie docięte i pasują do stoperów w aucie. Znów widać napis który na starych zanikł przez te miesiące używania, a na którym bardzo mi zależało, ja jak kotka znaczę swój teren.

Jakość dywaników mnie bardzo zadowoliła, cena jest uważam bardzo przystępna, a efekt końcowy zachwyca. Uwielbiam rzeczy personalizowanie, dlatego postanowiłam wspomnieć Wam o moim nowym nabytku, który możecie nabyć od ręki na allegro, link z którego ja sama osobiscie skorzystałam wklejam niżej dla chętnych.

https://allegro.pl/uzytkownik/LASOTA_ONLINE

Można wyszyć tam imię, ksywkę, model auta i co tylko przyjdzie Wam do głowy. Dywany fajnie trzymają się podłogi w aucie. Bardzo starannie są wykończone.

Łatwo się je odkurza i nie mają nieprzyjemnego zapachu gumy. To dla mnie też duża zaleta.

Tu dla przykładu inny motyw. Nie musi być to imię.

Oraz inny kolor, na jasnym lepiej widać.

Doczytałam że zajmują się nie tylko dywanikami. Mogą ogólnie uszyć wszystko w każdym rozmiarze i również jest opcja by to spersonalizować za pomocą haftu. W ofercie są mieszki do lewarków zmiany biegów, nakładki na pasy, jak również ocieplacze na akumulatory oraz pokrowce na koła dopasowane do rozmiaru opony. Wykonują też maty bagażnika, jeżeli ktoś wyśle im taki wzór. Tak jak wyżej wspomniałam mogą uszyć wszystko choćby pokrowce na głośniki lub sprzęt muzyczny.

Zdarzyło im się nawet uszyć pokrowce na koła do wózków inwalidzkich dla reprezentacji Polski w koszykówce na wózkach.

Poza tym prowadzią naprawy tapicerskie foteli

Naprawiają siodełka rowerowe. Wspomniane pokrowce widać na foto niżej.ceny

Lewarki, kierownice i nakładki na pasy co komu potrzeba.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *