Cześć ?

Witam Was na blogu, i żeby była jasność, bo tytuł może zmylić, nie jestem architektem, urządzam tylko własne wnętrza sercem. Ciągle coś wokół siebie zmieniam, testuje, eksperymentuje, i wciąż czegoś szukam! Cieszę się, że trafiam często w Wasze gusta, i możecie skorzystać z moich pomysłów- najpiękniejsza nagroda dla mnie to Wasze słowa uznania!

Dziekuję!!

Lubię blogowanie, ta pasja i radość trwa nieprzerwanie od kilku lat. Pewnego dnia za namową moich stałych blogowiczów z poprzedniego miejsca, gdzie pobiłam mój własny rekord w ilości odwiedzin na „mojabudowa” postanowiłam założyć własny blog. Moje wpisy zostały wyróżnione przez czytelników w konkursie. Dopóki tam pisałam regularnie, zawsze miałam 1 miejsce w ilości odwiedzin codziennych, czas oddać ten zaszczyt komuś innemu. Teraz piszę głównie tu.

20170110_093301Dziś z tamtego bloga nie zostało nic, skasowałam kilkadziesiąt wpisów i kilkaset komentarzy…

Między czasie udało  mi się wygrać kolejny konkurs, na stronie”Budogramu” jako najciekawszy blog, zyskując największą ilość polubień -dzięki WAM! Byliście ze mną, i razem wspólnie walczyliśmy o nagrodę główną  – UDAŁO SIĘ!

ko

A teraz mam własny blog i tu zostałam https://www.izulekcieurzadzi.pl  który jest moim 3 sukcesem jako blogowiczki, i dziś wiem, że to ostatni blog jaki piszę. Ten spełnił moje oczekiwania w 100%.

Muszę się Wam jeszcze pochwalić, że znana firma „Meblik „- producent dziecięcych i młodzieżowych kolekcji, wybrała mój projekt pokoju FC Barcelony w konkursie na najciekawszy pokój! Nagrodę wygraną przeznaczyłam na zakup nowych mebli, do pokoju młodszego syna. Zdjęcia z realizacji obu pokoi, wraz z wideo są już na stronie bloga

https://izulekcieurzadzi.pl/pokoj-pilkarski-fc-barcelona-dla-chlopca-meblik/

izulkowy-pokoj-1

I pokój który powstał. Więcej o nim https://izulekcieurzadzi.pl/pokoj-pilkarski-dla-chlopca-meblik-kolekcja-pilkarz/

przem 00

Między czasie tematyka bloga zrobiła się bardziej ciążowa i dziecięca niż urządzeniowa, ale u mnie zawsze to co w sercu to na blogu.

received_2511147182247553

Staram się odpowiadać jak najszybciej na każdego Waszego maila i zapytanie.

Mój mail prywatny to:

http://mojabudowa11@wp.pl tam najczęściej zaglądam i odpisuję najszybciej na Wasze pytania.

Teraz codzień jestem już dostępna  Funpage Izulek Facebooka

https://www.facebook.com/Izulek-1712002455709760

 

Wszystko o czym piszę, sama najpierw sobie kupuję i testuję! A jak nie mam, to pożyczam, by dobrze zapoznać się z daną rzeczą. Zapraszam Was zatem na bloga i na Facebooka Izulek-będziecie na bieżąco.

A tym co blog mój odwiedzają, czego mi życzą, niechaj sami mają!