Głośnik Lg xboom 360 RP4-burgund. Chwyć i idź

Marzyłam od dawna o takim ciut większym głośniku JBL, ale po ostatniej wizycie w sklepie typu Media ……. zmieniłam zdanie. Sprzedawca uświadomił mnie że moje szyby tego nie przeżyją, a sąsiedzi się wyprowadzą. Zaproponował mi za to coś, co nadaje się do domu i ogrodu, a głośnością i jakością dźwięku zadowoli wszystkich i to dookoła dosłownie, bo muzyka dzięki stożkowatemu kształtowi wydobywa się z niego z każdej strony 360°

Tu moje poprzednie marzenie, chyba te migające światła tak mi się podobały.

Bawiłam się głośnikami w sklepie przez dłuższy czas między innymi firmami Sony, Jbl i Lg. Słuchałam sobie na nich moje ulubione hity i to właśnie ten model LG xboom 360 mnie zaczarował taką czystością dźwięku, mocą, kolorem (burgund), kształtem, zmieniającym się oświetleniem i przede wszystkim ceną. Oczywiście w sklepie stacjonarnym ta cena była mimo promocji wyższa niż w sklepie online, więc wróciłam do domu i na spokojnie zamówiłam go sobie z dostawą do domu oszczędzając przy tym jeszcze 350 zł. I tak oto z darmową wysyłką w 24h wyszedł mnie 999 zł. Wpis nie jest sponsorowany, głośnik zakupiliśmy sobie sami za 100% ceny. Moja boja- na wakacje idealna.

Kurier dostarczył mi go już kolejnego dnia z samego rana i ten zakup sprawił mi naprawdę wiele radości.

Po całym dniu zabawy nim stwierdzam, że jego zakup to był strzał w 10. Według opisu producenta czas grania na akumulatorze to około 10 godzin, a czas jego ładowania wynosi 5h. Podoba mi się to powiedzenie „chwyć i idź” on jest do tego po prostu stworzony. Dobra zabawa murowana.

Na dodatek wracając z nocnego grila od sąsiadów oświetlił mi drogę pod same drzwi domu niczym latarnia już po cichutku i bez muzyki. Po zainstalowaniu aplikacji można sterować kolorami jest ich cała masa. Mogą migać także w rytm muzyki.

W czasie grania piosenek można się bawić a nawet zostać DJ-em i miksować różne dźwięki z pozycji telefonu.

Głośniki te są dostępne w kilku kolorach, mnie ten burgund bardzo przypadł do gustu. Można dołożyć do nich mikrofon i śpiewać karaoke.

Mój kolor w słońcu

Pomyślę o nagraniu wideo, ale muszę puścić coś co po publikacji na moim profilu youtube nie naruszy żadnych praw autorskich. Niebawem dokończę wpis

Pierwsza impreza zaliczona spisał się na medal.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *