Wieszak na piłki.Porządek i dekoracja w jednym

Zawsze jak mnie coś denerwuje na codzień szukam na to rozwiązania i tym razem także udało mi się je znaleźć. Wieszak znalazłam sobie sama na allegro i kupiłam za 100% ceny trafiając na promocję. Mój link jakby i Wam wpadł w oko wklejam niżej. Polecam dodać aukcję do obserwowanych bo czasem mają promocję i cena jest wtedy niższa. Na hasło „FB-SYS” dostaniecie jeszcze dodatkowo 10% rabatu. Napiszcie wcześniej do sprzedawcy to Wam zrobi rabat.

https://allegro.pl/uzytkownik/fbsys

Codziennie prosiłam syna by zabrał piłki „gdzieś” bo odkurzacz się o nie potyka jeżdżąc, a ja do szafy nie mam dojścia, aż w końcu sama zrobiłam z tym porządek. Widok przed

I na gotowo

Teraz nie tylko jest czyściej, ale i ładniej. Bardzo oryginalna dekoracja pokoju nastolatka dlatego uznałam że chcę o niej wspomnieć na blogu. Pionowe wieszaki piłkarskie FB SYS są idealnym rozwiązaniem na przechowywanie piłek nie tylko w domu ale i w klubach sportowych, w szkołach jak również do ekspozycji piłek w sklepach.

Występują w wielu kolorach do wyboru, a nawet samemu można skomponować sobie zestaw kolorystyczny. Nie mogłam się zdecydować więc wzięłam więcej na przymiarki niech chłopcy sami sobie wybiorą kolor.

Tu pomarańczowo- biały pod kolor ścian

Tu czarno czerwony

Zapakowany w mały kartonik szybko dotarł. Idealnie nadaje się na prezent.

Wieszaki mają różne długości. U nas są na 5 piłek. Celowo nie brałam na 8 bo by zechciał nowe piłki kupić i zapełnić wieszak.

Wystarczy napisać do sprzedawcy informację:

 • ilość piłek: 2, 4, 5, 6, 8
 • kolor główny wieszaka: NIEBIESKI, CZARNY, ZIELONY, POMARAŃCZOWY, BIAŁO-CZERWONY, CZARNO-ŻÓŁTY, BIAŁY
 • kolor poprzeczek: NIEBIESKIE, ZIELONE, CZARNE, POMARAŃCZOWE, BIAŁE.

Przygotują dla Was indywidualny wieszak bez dodatkowych opłat.

2 komentarzy

 1. Donata 6 listopada 2022 o 19:06

  Super pomysł :)mama zadowolona i synek:)

  Odpowiedz
  1. izulek - Autor 6 listopada 2022 o 20:50

   Mama na pewno! 🙂

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *