Test-odkurzacz piorący Thomas Aqua pet&family

Dzis wpis o cudownym odkurzaczu model Thomas aqua pet & family, który nie tylko odkurza na sucho i mokro, ale także pierze dywany, tapicerkę itp. To był naprawdę potrzebny w moim domu zakup, i docelowo jestem bardzo zadowolona, bo w końcu czuję że w domu jest naprawdę czysto i świeżo. Długo sobie na niego odkładałam, ale udało się. Żadna tajemnica to wydatek rzędu 1200 zł. To ten nowszy model widać to po rurze.

To wszystko było w zestawie wraz z 1 butelką mega wydajnego płynu.

Od ręki przystąpiłam do prania. Wydawało się że dywan jest czysty, a tu taka niespodzianka. Foto przed praniem. Bardzo fajnie ściąga wodę, nie przemacza dywanów. Do zestawu dodali płyn do prania jest mega wydajny.

Na gotowo po wypraniu i przeschnięciu w zaledwie kilka godzin i to zimą. Jak nowy! Sprzedał się od ręki

U znajomych wyprałam 12 szt. krzeseł, 2 tapczany i kilka dywanow. Potwierdziło się zadowolenie po wyschnięciu. Tu żeby płyn popracował troszkę zostawiłam go na parę chwil i potem ściągnęłam wodę.

Największe wrażenie zrobił na mnie materac w sypialni. Został odświeżony bo wydawał się bialutki a mimo to mega jeszcze rozjaśniał. Nie wszystkie plamki zeszły ale jak wspomniałam bardzo pojaśniały.

Mój dywanik znów jak nowy

Osobiście polecam ten model odkurzacza. Jego cena wacha się dziś w granicy 1199-1399 zł. Wpis nie jest spo sponsorowany! Zakupiłam go za 100% ceny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *