Sinsey home, dekoracja dla dzieci w pieski

Drogie mamusie. Odkryłam ostatnio przypadkiem dział Sinsey home sklep online, który zaskoczył mnie jakością i ceną. Jestem tak miło zaskoczona efektem końcowym, że postanowiłam opisać ich u siebie na blogu. Wpis nie jest sponsorowany!

Ceny są naprawdę przyjemne dla portfela, a efekt końcowy miły dla oka. U nas z córcią ostatnio faza na pieski panuje, więc postanowiłam zrobić jej właśnie taki mały kącik.

Mi szczególnie dwie wersje wpadły w oko. Pierwsza beżowa, która jest taka spokojna i stonowana jednak wciąż bardzo słodka. Wzięłam z tej kolekcji kilka różnych drobiazgów typu pościel, podusie dekoracyjne w kształcie psa,podkładki na blat, naklejki ścienne, lampkę led, oraz półeczkę. Skrzynek osobiście nie polecam odkleja sie od nich ten nadruczek. Przed i po prezentuję Wam efekt. Kocyków niestety nie mają już w sprzedaży.

Tu prezentuję dla odmiany wersję niebieską w jamnika, która ma bardzo żywe kolory. W tym zestawie dodatkowo jest fajna ramka na foto i milusi kocyk. Była także dodatkowo tablica kredowa w jamnika, która nie spełniła do końca moich oczekiwań. Fajna by napisać coś raz i powiesić. Na malowanie kredami się nie nadaje, bo ciężko się ją ściera i nie domywa kolorowych kred.

Moją córka ostatecznie wybrała wersje niebieską.

Ramek niestety nie sprzedają, więc obrazki stworzyłam jej sama. Ramy z Ikea po 15 zł za sztukę, błękitny brystol ok.7 zł i naklejki z zestawu.

Mojej córki ramke zdobią psy sąsiadów. Kocha wszystkie.

Nie miałam miejsca na powieszenie półeczki, więc odkręciłam blat dolny z niej, a psa wkręciłam od tyłu w regał. Przynajmniej nic nie spadnie.

Przykładowe ceny w obu zestawach wyglądają podobnie.

Inny pomysł już na linku niżej. Tym razem jungla

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *