Biurko gamingowe ultradesk Rocket dla nastolatka

Okazuje się że swobodne odrabianie lekcji plus komputer stacjonarny na blacie nie „idzie w parze” na jednym biurku. Ciągłe przestawiane kierownicy klawiatury czy monitora żeby rozłożyć zeszyty i piórnik nawet mnie drażniły. Syn postanowił że pod choinkę, a w zasadzie pod komputer chce nowe biurko. Spodobał mi się ten pomysł. Niezbyt duże, ładne i w dodatku muszą być ledy. Po obejrzeniu na żywo modeli w stacjonarnych sklepach typu Agata meble, Media Markt i Media Expert uznałam że poszukam jednak w sieci. Wybrałam ostatecznie model Ultradesk Rocket za 829 zł w aktualnej promocji. Wysyłka darmowa od ręki i już po 24 h dotarło bezpiecznie kurierem. Link sklepu z oferty której ja sama skorzystałam, i zakupiłam je za 100% ceny – nie dostałam biurka na cele reklamy to https://ultradesk.pl/

Zaczynamy zatem składanie. Poszło sprawnie, bo instrukcja dobrze opisana i czytelna.

Nawet śrubokręt dali do zestawu, pierwszy raz ktoś dał go do zestawu, zazwyczaj tylko imbus.

Po godzince biurko już stało. Dłużej zajęło nam przenoszenie kabli i sprzętu. Średniej wielkości biureczko (medium) stabilnie stoi na podłodze. Ma regulację plus 1cm na nóżkach. Ledy prezentują się bardzo ładnie i zmieniają kolorki. Jest 7 odcieni do wyboru plus tryb specjalny, gdzie kolory same się zmieniają. Dodatkowy uchwyt który się chowa i pojawią w razie potrzeby na słuchawki z obu stron jeat świetnym rozwiązaniem. Uchwyt na picie też się pojawił w tym modelu.

Praktyczny schowek w blacie.

Wieczorem robi mocne wrażenie

W ich ofercie znajdują się praktyczne organizery z możliwością ładowania

Osobiście polecam firmę Ultradesk, kolejny raz skorzystałam z ich produktu i jestem zadowolona. To foto nas zauroczyło i sprawiło że je zakupiłam.

Inny produkt który od miesięcy nam służy opisałam na linku niżej

Gamingowe biurko dla nastolatka- oświetlone led

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *