Oryginalna zabawka dla dzieci- słomki straws

Moja kuzynka Asia zainspirowała mnie do zakupu tej zabawki i jesteśmy nią szczerze zachwyceni. Teraz codziennie wraz z dziećmi budujemy nowe oryginalne i niepowtarzalne konstrukcje. Moim zdaniem do zabawy idealny jest zestaw 700 słomek o dł. ok.19 cm, ale mnie i tak było mało więc dokupiłam jeszcze 400 sztuk. Żałuję nawet że nie wzięłam tego większego, ale na razie wystarcza. Poza tym odkąd wprowadzili papierowe słomki do picia które rozpuszczają się zanim wypijam sok ta zabawka ucieszyła mnie podwójnie ha ha. Moją aukcje z której sama skorzystałam, nie dostałam ich na cele reklamy wklejam niżej dla chętnych, bo jakość tej firmy jest naprawdę fajna. Nie wiem jak tańsze zamienniki ja kupiłam tylko te.

https://allegro.pl/oferta/klocki-slomki-konstrukcyjne-patyczki-zestaw-700-el-9473912866

W opakowaniu dodatkowo jest książeczka z inspiracjami, jednak moje dziecko najbardziej cieszy się gdy buduje z głowy.

System składania jest mega prosty nawet dla małych dzieci

Moja budowla nadaje się do zabawy już po kilku minutach

Wersja do zabawy z koleżanką

To naprawdę wciąga, cieszy i zajmuje czas

Myślę że żadne dziecko nie przejdzie obojętnie obok tej zabawki choćby z ciekawości się pobawi. Plus jest taki że po złożeniu zajmuje mało miejsca bo mieści się w tym malutkim pudełku. Minus taki że trzeba ją potem posprzątać a to już nie należy do przyjemności i zazwyczaj robi to mama.

Jeszcze ciekawsze dla mnie wydawały się te zestawy, z których buduje się bazy ale opinie od użytkowników miały słabe np. że pękają łączniki i ciężko się je składa dla dzieci samemu a przecież chodzi o to, żeby chwilę zajęły się same sobą a nie wciąż wołały -mamo pomocy.

Na naszej konstrukcji z wyżej pokazanych słomek koc słabo się sprawdza, bo słomki są miękkie i giętkie. Może te z foto bazy są twardsze. Jednak opinie mnie zniechęciły.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *