Sprawdzony płyn na przypalenia do piekarnika i grila d-lux

Szok jest i to mega pozytywny. Powiedzieć, że to najlepiej wydane 28 zł w moim życiu na porządek w domu, to nic nie powiedzieć. Pokażę Wam co odkryłam przypadkiem na facebooku i co mnie zachwyciło. Rozpuścił to co było nie do umycia tradycyjnym sposobem typu gąbka plus płyn i to w zaledwie kilka minut bez wielkiego szorowania. No sama nie mogę wyjść z podziwu dla tego produktu dlatego zrobiłam ten wpis.

Niech moje zdjęcia same się obronią.

I środek

Patelnia z lekkim użyciem druciaka

JEDNA w 100% druga jak widać. Ta mała miała rowki utrudniło przeczyszczenie.

Jest jeszcze jeden produkt który mnie zachwycił. Polałam moje ciemne już fugi, wyszłam na 20 min, wróciłam oblałam wodą prysznic by zmyć preparat. Było lepiej po zmyciu, ale bez efektu wow. Kiedy wróciłam po czasie i gdy to wyschło byłam niesamowicie zaskoczona jasnością jaka zapanowała pod prysznicem. Nie spodziewałam się takiego miłego zaskoczenia więc nie zrobiłam foto przed, ale chociaż pokażę po. Fugi i sylikon pojaśniały aż miło.

Preparaty które sobie zamówiłam ( nie dostałam na cele reklamy) będę testować jakiś czas i zdam tu relację. Te dwa wyżej wymienione są na razie moim hitem. Lada moment wrócę z opisem pozostałych.

Moje testerki przysłały własne zdjęcia i też są zadowolone z płynu do przyaleń

Płyn w spreyu „kamień i rdza” nie pomógł na ścianę mimo użycia. Odczekaliśmy 30 min i spłukałyśmy. Zobaczę jak poradzi sobie z szybą prysznica

Jeśli jeszcze nie poznaliście szmatki za 10 zł. Viledy która myje tylko wodą bez smug i to powierzchnie nawet te na wysoki połysk to koniecznie przeczytajcie ten wpis!

https://izulekcieurzadzi.pl/najlepiej-wydane-10-zl-na-porzadek-w-domu/

2 komentarzy

 1. Katarzyna 25 czerwca 2022 o 08:23

  Polecam jeszcze płyn do fug działa cuda również

  Odpowiedz
  1. izulek - Autor 26 czerwca 2022 o 17:21

   Chetnie spróbuję niebawem

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *