Test Grill elektryczny TEFAL GC7228 OptiGrill XL

Mój najnowszy test będzie dotyczył grila elektrycznego do użytku w domu nie na zewnątrz, firmy Tefal rozmiar XL. Jego aktualna cena waha się w granicach 710 zł – 750 zł. W Media Markt dodatkowo za założenie „karty klienta” dali mi bon powitalny w kwocie 40 zł stąd cena 710 no choć tyle zaoszczędziłam. Natomiast w Media Expert akurat na ten czas dają noże do steków gratis za 109 zł. Wpis nie jest sponsorowany. Mniejszy był ciut tańszy, ale jednak większy praktyczniejszy.

Ja mam model XL. Ma więcej opcji typu hamburger, rybka, stek itp

Mój syn mówi że teraz wychodzą nam najlepsze hod-dogi bo bułka jest idanie opieczona

Kiełbasa fajna i chrupiąca. Wystarczyło jeden guzik wcisnąć i sam ustawił moc grzania.

Karkówka co prawda kupna wcześniej już poleżała w marynacie. Co miało wypłynąć wypłynęło…

To co zostaje po pieczeniu wpływa do plastykowego pojemnika

Z rybą też świetnie sobie poradził

Mój mąż zrobił kaszanki z cebulą i mimo iż się całe rozlały na kratkę grilową to i tak były pyszne i nic nie przywarło. Zdjęcie nie wygląda najlepiej więc go nie wklejam he he

Mycie tego sprzętu to bajka. Wystarczy papierem przetrzeć nadmiar jedzenia, a po ostygnięciu 1 guzikiem ściąga się płytki górną i dolną do mycia. Lekko i przyjemnie się to myje.

Producent zapewnia że w razie niezadowolenia po 30 dniach można oddać sprzęt i zwrócą 100% gotowki. Chyba kurier zabiera go z domu z tego co doczytałam. Każdy ma prawo wyboru- ja po 3 dniach wiem na pewno, że go nie oddam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *