Dekoracja Świąteczna-dmuchany bałwan lub Mikołaj 240 cm

W zeszłym roku zamarzyło mi się przed domem coś innego niż dotychczasowo miałam. Pierwszy raz zdecydowałam się na dekorację dmuchaną. Wolałabym ogromnego Mikołaja 240 cm o którymwspomniałam niżej, ale jego cena z 199 poszybowała na 400 zł. Przegapiłam moment zakupu w promocji, ale Wy bądzcie szybsi i zaoszczędzcie jak planujecie tego typu zakup. Ostatecznie zakupiłam na allegro dmuchaną bramę przed dom. W tym roku widzę cena wacha się juz ok. 250 zł- warto pomyśleć już teraz zanim podniosą ceny. I tak oto w takim małym pudełku ukryła się taka wielka dekoracja. Będzie ją po zimie łatwo przechować na kolejny sezon. Nie do uwierzenia że się zmieściło. Ma 240 cm wysokości i kosztuje średnio 1zł za cm.WARTO!

I tu na swoim miejscu docelowym. Dolna część dekoracji jest zapinana na zamek pod który chowa się 4 woreczki z wodą od producenta. Są także śledzie i to sporo wraz ze sznurkami. Ja przywiązałam moją do górnej barierki. Jak jest prąd stoi i wygląda jak na foto. Bez prądu flaczeje i wisi.

Ja wolałabym ten konkretny model ze sklepu Jula, sąsiadka kupiła go pierwsza i w jeszcze super cenie 199 zł. Potem już 370 zł około sobie życzyli za takiego na allegro. Tyle nie mogłam przeznaczyć.

Miłego wieczoru. Polecam mój wpis o ślicznych girlandach na okno w przystępnej cenie. Uwielbiam klimat który stwarzają.

https://izulekcieurzadzi.pl/przepiekna-dekoracja-swiateczna-okna-w-dobrej-cenie/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *