Gamingowe biurko dla nastolatka- oświetlone led

Chciałabym Wam dziś pokazać na blogu sprawdzony osobiście model biurka gamingowego, gdybyście szukali inspiracji dla swojego dziecka to zachecam. Jestem tym zakupem zachwycona, mój nastoletni syn oczywiście także. Cena mnie nie zabiła, jakość wręcz zachwyciła. Sama mu je złożyłam, gdy był w szkole bo z takim opisem było to mega proste. Ta instrukcja oraz każda z części były szczegółowo ponumerowane.

Wpis nie jest sponsorowany, kupiliśmy biurko za 100% ceny. Uważam że warto o nim wspomnieć bo jest naprawdę super. Więcej modeli tych biurek w różnych kolorach i rozmiarach znajdziecie na stronie u samego producenta Ultradesk. Z bogatej oferty wybraliśmy czerwone bo takie pasuje nam do kolorystyki pokoju. Polecam jeśli szukacie sprawdzonego biurka w dostępnej cenie. Więcej na linku producenta https://Ultradesk.pl/

Mój syn chciał ten największy model XXL i takie Wam tu na blogu pokażę. Nakręciłam szybkie wideo jak zmienia kolory.

Przed złożeniem w częściach tak się prezentowało. Przyszło zapakowane w 2 osobnych kartonach. Kurier troszkę nawalił i dostarczył mi jednego dnia 1 paczkę, a dopiero kolejnego drugą. Warto jednak było czekać, bo efekt końcowy robi wrażenie.

Ładnie i prosto opisana instrukcja krok po kroku. Bardzo usprawniła mi składanie biurka.

Chwilę potem było już gotowe. Teraz czekam na syna I jego reakcję.

Jest dopieszczone pod każdym względem, zrobiło to na mnie pozytywne wrażenie. Uchwyt na picie jest przydatny, uchwyt na słuchawki pozwala utrzymać porządek na biurku, oraz świetny stojak na pady, który zawinął sobie brat jak tylko go zobac. Mieści dwa pady i kilka gier.

Podłączenie świateł było mega proste. Zmieniają się kolory, a ma jest ich wiele. Na wideo postaram się je pokazać. Ustawia się tam tryb migania i jasność świecenia led. U nas rządzi na codzień płynący czerwony, nocą wygląda obłędnie.

Młodszy syn dostał za to do swojego starego nakładkę dokupioną osobno i też miał coś nowego i oraktycznego. W tle widać stojak na pady mieści dwa ale dobre i to.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *