Tarcza z rzutkami VDarts H4L.

Dziś chciałabym Wam przedstawić produkt, który z powodzeniem można użytkować nie tylko w lokalu, ale i na codzień we własnym domu. Jest to tarcza do gry rzutkami, jednak nie taka zwyczajna, która tylko świeci i grając wyniki trzeba zapisywać na kartce lub liczyć w pamięci. Ten konkretny model Vdarts H4L ma do dyspozycji specjalną aplikację, która zrobi to za nas z powodzeniem. Model o którym piszę można nabyć bezpiecznie i szybko ze sklepu internetowego (mój link chętnym wklejam) https://sklep.bilardkaz.pl/853-tarcza-online-vdarts-h4l.html

Tarcza działa od ręki po zainstalowaniu wspomnianej aplikacji V darts game. Trzeba to zrobić na naszym telefonie lub tablecie i połączyć się bloetoothem. Na komputerze aplikacja nie działa. To proste i intuicyjne. Po odpaleniu apki możemy sie spodziewać świetnej grafiki, bogatej oferty dźwięków, zapisu wszystkich wyników, a nawet podświetlania pól, które należy trafić by wygrać. Jednocześnie można grać w maksymalnie 4 osoby, można też samemu gdy nie ma sie z kim, a jak zechcemy to nawet z tzw. „Komputerem” lub łącząc się online z innymi.

Po zakupie trzeba ściągnąć wspomnianą aplikację, w moim przypadku było to wyszukane w sklepie play o nazwie V Darts game. Na opakowaniu jest również kod Qr do bezpośredniego ściagnięcia. Samo logowanie trwało zaledwie minutkę. Trzeba koniecznie udzielić zgody na lokalizację aparat i bluetooth.

Początkowo miałam duży problem z zalogowaniem się bo okazało się że tarcza nie łączy się z żadnym telefonem, okazało się że google ma nowe wymagania, ale i na to znalazło się rozwiązanie, które musiałam wprowadzić ręcznie w ustawieniach telefonu. Może komuś z Was przyda się także ta wiedza, więc wklejam je niżej krok po kroku. Serdeczne podziękowania dla producenta który mnie poinstuował VDarts Global

Syn nastolatek oddał nawet swój telewizor bo woli jednak lotki. Cieszy mnie to niezmiernie.

Młodsze 4 letnie dziecko w pierwszych dniach nie potrafiło nawet trafić w tarcze, ale już po kilku razach nawet ona ma wielką radość gdy w nią trafia i to wcale nie grając na punkty.

Czuję że to właśnie tu będziemy mieli teraz spotkania rodzinne w nudne wieczory, a potem latem. Atrakcja całoroczna jednym słowem.

Polecam zainstalować z pomocą szablonu tarcze na ścianie z użyciem 3 kołków dołączonych do zestawu. Nasza zawisła jak należy, sąsiad pomógł powiesić w zamian za meczyk. Ja już wprawę mam, więc czekam z niecierpliwością na niego.

Jako że tarcza jest lekka to można ją w każdej chwili zabrać do innego pokoju-jak ma się rodzeństwo-zamiast ciągnąć kolegów brata do jego pokoju, gdy chce się pograć. Wystarczy dostęp do prądu.

Co jest w zestawie?

  • Nowa tarcza elektroniczna VDarts H4L
  • Aplikacja mobilna w JĘZYKU POLSKIM do zainstalowania na tablecie i/lub smartphonie
  • 6 rzutek soft tip
  • 30 wymiennych grotów
  • Kabel zasilający
  • Instrukcja w j. angielskim
  • Metr, do odmierzenia odpowiednich odległości podczas montażu tarczy
  • Do tarczy dołączają GRATIS – linię startową i instrukcję w j.

Mi pomocny okazał się filmik

https://youtu.be/8Rs24Uxx8gw

Innego typu atrakcja którą zrecenzowałam znajduje się na linku

https://izulekcieurzadzi.pl/bilardkaz-do-3-razy-sztuka-stol-do-gry-pilkarzyki/

Wpis nie jest sponsorowany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *