Jak ja lubię takie zmiany. Dziewczyny które już mają swojego thermomixa polecam jeśli lubicie oczywiście takie gadżety. Naklejka jest dobrej jakości- odklejałam ją 4 razy, bez problemu schodziła. Codziennie od 2 lat ją myję, przecieram na mokro płynami i nic się z nią nie dzieje. Wygląda cały czas pięknie!
Namiar na sklep z którego oferty osobście kiedyś skorzystałam może któraś z Was się także skusi. Cena nie jest wygórowana jak za tę jakość.
http://www.naklejkascienna.pl/c-naklejki-thermomix-tm-5-658.htm
Wysyłka przyszła dość szybkoi dodatkowo świetny kontakt mailowy ze sprzedawcą. Odpowiada na każde pytanie. Same zobaczcie. To mój przed i po. Naklejka przychodzi w opakowaniu kartonowym.
A tu wideo z naklejania . Łatwo i szybko.
A to termomix Pani Moniki. Dzięki za foto. Piękny
W sklepie dostępne jest naprawdę wiele inspiracji kolorystycznych od czarnych po kolorowe i co rusz dochodzą nowe wzory i kolory. Kilka przykładowych wklejam, by pokazać Wam cokolwiek poza moją naklejką.
A dziś z okazji Hallowen, osobiście go nie obchodzę ale odwiedzą mnie dzieci przygotowałam w termomixie paluchy wiedźmy. Ciasteczka krok po kroku i przepis na moim blogu w linku …







te jasne pojemniczki obok termomixa gdzie zakupione ??:)
Agata meble 😉 mały 19 zł duży 22 o ile pamiętam.Są fantastyczne bo odsysają powietrze i bardzo długo trzymają świeżość 😉
Ja osobiście je polecam ;)) widziałam dziś je w rtv euro agd moze tam masz bliżej
Pozdrawiam
Bardzo dziękuję za miły pokaż rewelacyjnego urządzenia i przepysznych rzecz które potrafi stworzyć super :):)
alez nie ma za co czysta przyjemnosc!