Seborh – zestaw na łojotokowe zapalenie skóry głowy

Tym razem postanowiłam, że przetestuję na blogu serię kosmetyków Seborh od Verde Lab stworzoną dla osób które jak ja borykają się z problemem zapalenia łojotokowego skóry. Ja sama już bardzo długo męczę się z tym problemem, więc pomyślałam że spróbuję czegoś nowego. Zadziałam tym razem pełną serią 3w1, w skład której wchodzi:

-szampon

-emulsja do skóry głowy

-oraz płyn do skóry głowy

Ogólnie ja mam tak, że jak rano umyję włosy są świeże i lekkie, ale już wieczorem wyglądają jakbym z tydzień ich nie myła. Zimą kiedy nosi się czapki jeszcze szybciej wyglądają koszmarnie. Idzie wiosna pomyślałam że muszę coś z tym zrobić. Czy zadziała- niebawem dam znać. Producent zapewnia że linia kosmetyków Seborh to starannie skomponowany zestaw preparatów, które skutecznie zwalczy problem.

Preparaty w postaci emulsji i płynu stosuje się codziennie wieczorem i na przemian. Naklada się je na suchą skórę głowy. Szamponem myję głowę codziennie rano i pianę trzymam 5 minut.Już dziś mogę powiedzieć że bardzo polubiliśmy się z szamponem. Po umyciu moje włosy wyglądają naprawdę fajnie, a skóra głowy jest taka „lekka” czysta i dobrze oczyszczona. Samo nakładanie kosmetyków codziennie sprawia że i tak muszę myć włosy codziennie jednak mam wrażenie że mniej się przetłuszczają.

Kolorek po 2 tygodniach lekko zmienił odcień

Codziennie rano tak wyglądają moje włosy, tłuste jakbym kilka dni nie myła. Przed i po umyciu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *