Ozdoba kobiety, która od razu wpada w oko. Piękne szale

Przedstawiam Wam Olę, która tworzy własnoręcznie piękne rzeczy. Na Święta już  nie ma szans dostać takiego cudownego, i ręcznie robionego szala, ale na tę zimę jeszcze zdążycie jakbyście miały ochotę na coś milutkiego oryginalnego i niezwykle pięknie zrobionego. Ja tupię nogami czekając na kuriera i moje 3 szale, ale na szczęście w piątek już będą ponoć u mnie. Każda kobieta, którą minęłam na ulicy w dniu kiedy miałam go na szyi, zapytała skąd go mam, bo wpadł im w oko od samego wejścia.

Otóż ja mój pierwszy szal dostałam od mojej czytelniczki Ani, w prezencie rok temu. Ania zamówiła go od Oli. Klikając w ten link przekieruje Was do samego źródła. Po nitce do kłębka… kontakt z Olą-facebook

Szale w tym roku lekko podrożały, ich koszt aktualnie to 45 zł plus wysyłka, ale do wykonania go jak sami widzicie potrzeba sporo materału. Kilka włóczek, bo to aż 4 kolorki zazwyczaj. Rozmiar robi wrażenie- tak wygląda po rozwinięciu. Nie róbcie tego w domu (mi synuś popsuł i chciałam sama od nowa go nawinąć, i wcale nie jest to łatwe)

dłu

Ja i tak uważam, że jest WART swojej ceny! Mój najnowszy nabytek na zdjęciu niżej. Wybrałam kilka rzeczy z asortymentu wykonawczyni, żeby zachęcić Was do odwiedzenia jej fun page „Rękodzieło Nitki” , nie sposób opisać wszystkich prac.

szal1

Realnie tak się prezentuje. Cudo!

szalik

Uwielbiam ich kolorystykę, choć ten beż mógłby być jednak biały.

20171223_102303

szal2

szal3

jii

jiu

Ola robi także inne rzeczy, bransoletki, podusie, haftowane kocyki itp

gdy cieplejciep

gt

kom

h

branz

nj

Jeżeli lubicie prace hand made, koniecznie zachęcam Was do przeczytania artykułu, który napisałam o Joli. Ona potrafi zrobić prezent dla KAŻDEGO- dziecka,chłopaka księdza lekarza, nauczycielki babci i kogo tylko jeszcze potrzeba 😉 Zanim ocenisz świecący noca lampion – przeczytaj co oznacza!

https://izulekcieurzadzi.pl/ale-wynalazlam-oryginalna-i-zdolna-kobiete-szok/

nat2

nat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *