Nowy rozdział w naszym życiu. Szczeniak Shih-tzu

Życie ostatnio nas nie rozpieszczało. Odszedł nagle nasz piesek maltańczyk Filuś po 11 wspólnych latach razem, piesek o którym kiedyś dużo tu pisałam na blogu.

Bez psa w rodzinie wytrzymałam tydzień i wtedy w naszym życiu pojawiła się ONA- Pysiula. Znów w domku ogromna radość i wzruszenie. Pysiula ma 4 miesiące i mam nadzieję zawsze będzie taka cudownie grzeczna 🙂

1 dzień w nowym domku. Całą noc przespała bez piszczenia. Rano wstała i tak machała ogonkiem na nasz widok, jakby od zawsze z nami była.

Jest z nami od 5 maja, 18 dni już razem. Szybko zleciało. Włos szybko rośnie. Uwielbiamy te codzienne czesanie.

Polecam dla wszystkich szukających wygodnego spania dla swoich pupili legowisko firmy Goldi. Zamówiłam je i mój piesek po prostu w nim odpłynął jak na chmurce. Wzięłam rozmiar większy M- może nawet za duży, ale jak urośnie będzie ok. Jest mega miłe w dotyku. Gdyby szyli takie większe sama bym takie chciała he he (zapłaciłam za nie 100% ceny) nie dostałam na cele reklamy. Uwaga na podróbki.

  • Wypełnienie: certyfikowana kulka silikonowa
  • Pranie: można prać w pralce, w 30°C
  • Spód: wodoodporny i antypoślizgowy

Kolorki są różne do wyboru

Pysiula nie opuszcza mnie na krok. Gdy maluje gipsuje czy składam meble zawsze jest obok, to takie miłe. Najchętniej nie schodziła by z rąk

Będę rozwijała ten wpis jak znajdę coś godnego polecenia

Miłego dnia wszystkim 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *