Koci domek Gabi na urodziny. Tort i dekoracja w jednym

Drogie mamy czy u Was też aktualnie na tapecie „Koci domek Gabi”? U nas to właśnie ta bajka w tym roku zrobiła furorę. Chciałabym Wam osobiście polecić Panią Karolinę, która pomogła mi przygotować urodzinki dla dzieci głównie w przedszkolu. Naprawdę kawał dobrej roboty za fajne pieniążki. Pięknie i starannie wykonana praca. Polecam Wam link, z którego ja sama osobiście skorzystałam za 100% ceny- nie dostałam go na cele reklamy. Wybrałam ją spośród wielu ofert i nie żałuję! Kto chętny tego przekieruje bezpośrednio na aukcje z wysyłką 1 zł gdy trwa promocja.

https://m.olx.pl/d/oferta/tort-z-papieru-tort-z-pudelek-tort-do-przedszkola-CID88-IDRNJR1.html?reason=seller_listing%7Cnormal

Oto nasz prywatny torcik gotowy do wypełnienia łakociami, a nawet dwa. Jeden do przedszkola, drugi na imprezkę domową. Przepiękna dekoracja i upominek w jednym. W środku zmieściłam 5 różnych cukierków.

Bajki oczywiście są różne można wybrać motyw, zarówno dla chłopca jak i dla dziewczynki. Kilka prac zaledwie skopiowałam z jej aukcji aby Was zachęcić i zainspirować.

Można również samemu spróbować zrobić i kupić już u Pani Karoliny gotowe kolorowe pudełeczka. Miałam taki plan, ale zabrakło chęci.

Ja za to sama zrobiłam dekorację urodzinową i zaoszczędziłam przy tym jakieś 100 zł, no może 80 zł bo materiały wyszły mnie z 20 zł.

Za nami 4 latka, ciekawe co będzie za rok.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *