Instrukcja obsługi Koboclera od producenta

Na prośbę producenta dodaje instrukcję profesjonalnej obsługi. Moją wersje znacie!!!  szuru buru byle jak- działa. Dla chętnych dla przypomnienia zestaw promocyjny 2 w 1 za 98 zł

http://sklep.bestvac.pl/index.php?route=product/product&path=99&product_id=485

link do samej butelki jak masz już rękawiczkę

http://sklep.bestvac.pl/index.php?route=product/product&product_id=320

i do rękawiczki która jest niezbędna!  jeśli jej nie masz .

http://sklep.bestvac.pl/index.php?route=product/product&product_id=258

Sposób użycia:

 1. Wstrząśnij energicznie płyn Koboclear, przez około 30 sekund, aby składniki płynu dokładnie się połączyły.
 2. Nałóż 20-30ml płynu na jedną stronę rękawicy z mikrofibry.
 3. Zdecydowanymi ruchami pionowymi nanieś płyn, za pomocą rękawicy, na powierzchnię szklaną, tak aby cała pokryła się mleczną warstwą.
 4. Odczekaj 10-15 minut aż nałożony płyn wyschnie.
 5. Jeżeli posiadasz szczotkę, zamocuj ją do odkurzacza Kobold lub odkurzacza innej marki, następnie odkurz szybę z nadmiaru proszku, upewniając się, że szczotka przylega dokładnie do powierzchni. Aby umyć wyższe partie, użyj dodatkowo rury teleskopowej. Szybę przetrzyj czystą stroną mikrofibry dla uzyskania kryształowego efektu.
 6. Jeżeli nie posiadasz szczotki, zetrzyj mleczną warstwę czystą stroną rękawicy, a proszek, który się obsypał na podłogę zamieć lub odkurz.
 7. Po zakończonym sprzątaniu, umyj szczotkę pod bieżącą wodą, a rękawicę wypierz w pralce w 60° bez środków zmiękczających, które mogłyby uszkodzić strukturę mikrofibry.

 

UWAGA! Środek czyszczący może być tylko stosowany do powierzchni szklanych. Upewnij się, że pomieszczenie jest odpowiednio wywietrzone. Mechaniczne uszkodzenie mogą wynikać z nieprawidłowego użytkowania produktu– nie używać na ramach okiennych. Trzymać z dala od dzieci.

Zawiera: wodę, 10% alkoholu (Izopropanol), kredę (Calcium carbonate), polimer (polidimetylosiloksan), gumę ksantanowa, środek zapachowy.

1 komentarz

 1. Jacek 21 kwietnia 2018 o 20:21

  Brawo coś w sam raz do mojego domu:)żonka zadowolona;)

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *