Sprawdzony Inhalator OMRON dla dzieci i dorosłych

Wpis nie jest sponsorowany. Drodzy czytelnicy, skoro tu trafiliście, to znaczy że tak jak ja sama parę dni temu- szukacie najlepszego „inhalatora-nebulizatora” dla swoich dzieci lub dla siebie samych. Powiem Wam co mnie skusiło do wyboru właśnie tego modelu Omron CompAir C28-P spośród innych. Ja trafiłam z polecenia koleżanki, na blog który nazywa się Pan Tabletka. Jak jesteście ciekawi kto to taki, klikajcie linka który od serca Wam wklejam bo warto https://pantabletka.pl/nebulizator-inhalator-jak-wybrac-analiza-opinie/ i sami zobaczcie jakie to pomocne. Gość zrobił mi robotę w 5 minut. Wcześniej długo zastanawiałam się czy kupić model tłokowy czy może lepiej membranowy. Wybrałam sobie jednak ten, który z jego opisu porównawczego wydał się dla mojej rodziny idealny. Nawet cichy, szybki w podawaniu leku i solidny. Cena 280 zł to nie mało, ale mam nadzieję warto. W zestawie jest praktyczna torba przenośna z uchwytem, maseczka bardzo przyjemna w noszeniu dla dorosłych i mniejsza dla malutkich dzieci oraz ustnik. Opinie na allegro ten model ma mega pozytywne, więc zaryzykowałam bez stresu. Jestem zadowolona choć widzę 2 małe wady. Maseczka dla 4 latki jest ciut za ciężka by sama się trzymała na gumce, ale gdy sama sobie ja trzyma jest ok. Szkoda że lek się czasem wyleje po przechyleniu nie ma zabezpieczenia przed tym. I tak jestem bardzo zadowolona i polecam go szczerze. Wpis nie jest sponsorowany kupiłam go za 100% ceny.

W zestawie było to co widać na fotografii niżej. Bardzo praktyczny ma rowek na odstawienie maseczki po inhalacji, aby nie wylać leku.

Lubię go bo można nim robić inhalacje na leżaco gdy dziecko śpi wystarczy przekręcić maseczkę gdyż kubek z lekiem musi być zawsze w pionie.

Parę słów technicznych od producenta

Specyfikacja techniczna

  • Wielkość cząstki: MMAD = 2,65 μm
  • Wytwarzanie aerozolu:0,7 ml
  • Szybkość wytwarzania aerozolu: 0,12 ml/min
  • Pojemność zbiornika na lek: 10 ml
  • Głośność pracy urządzenia: 55 dB

Po mojemu – cichy szybki i fajnie rozpyla mgiełkę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *