Ikea nas urządzi, dla każdego ma coś przydatnego

Dziś pokaże Wam co ostatnio wyszukałam sobie dla mojego syna w Ikea. To niesamowite jak wiele się zmieniło w jego otoczeniu odkąd ta tablica zawisła nad jego biurkiem. Zapanował upragniony przezemnie ład i porządek. Teraz jest naprawdę ładnie i w końcu wszystko ma pod ręką.

Tablice te są plastykowe i dostępne w sieci sklepów Ikea. Produkowane w 3 kolorach z tego co widziałam-taki biały, błękitny i chyba musztardowy oraz kilku rozmiarach. Ja wzięłam jedną dużą i jedną mniejszą by za pomocą dodatkowo dokupionych łączników powiesić je razem. Link przykładowy gdzie można je znaleźć online https://www.ikea.com/pl/pl/p/skadis-tablica-perforowana-bialy-10321618/

Tu na foto wiszą dwie jedna duża I obok mała.

Do wspomnianej wyżej tablicy osobno dokupuje się potrzebne elementy według uznania. Ja wzięłam z każdego elementu coś by zrobić mix. Pojemniki sprzedawane są po trzy, sznurki haczyki półeczka i szufladki wysuwane. Ceny akcesoriów są przystępne.

Po zamontowaniu na ścianie tak się prezentuje.

Półeczki i pozostałe elementy mają specjalne haczyki.

Nie mam tam żadnego problemu z umieszczeniem różnego rodzaju kształtów.

Gotowe . Ten porządek i ład mnie zachwyca.

To rozwiązanie nie tylko dla dzieci, to tablica uniwersalna można tam trzymac masę rzeczy! Łyżki kuchenne,narzędzia,parasolki, klucze to my decydujemy gdzie i do czego ją wykorzystamy.

Świetnie sprawdza się także organizer na biurko. Można go wszędzie ze sobą zabrać i mieści się tam masa rzeczy jak kredki, mazaki, gumki, linijki a nawet kartki dużego bloku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *