Trampolina ogrodowa Ft 10 od Hop Sport

W prezencie na urodziny córka dosta nową trampolinę. Uważam że jest naprawdę fantastyczna i godna polecenia. Mieliśmy już 3 modele w ciągu tych 5 lat, ale ta zdecydowanie jest najlepsza. Mała (312 cm) zgrabna beczułka, lekka (49 kg) idealna jest moim zdaniem na 2 osoby bo ma udźwig do 150 kg jednak na etykiecie podano że tylko dla 1 . Sama mata jest bardzo miękka i sprężysta. Do złożenia wystarczyła nam tylko 1 osoba. W opakowaniu od producenta było włożone wszystko co potrzeba by ją złożyć. Jeśli szukacie trampoliny w budżecie ok. 800 zł polecam Wam naszą sprawdzoną aukcję.

Dla mnie najważniejsze by siatka była wewnętrznie mocowana, bo to najbezpieczniejsze dla dzieci gdyż nóżka nie wpadnie w sprężyny. Średnica do skakania ma wtedy ciutek mniej bo ok 260 cm ale to w zupełności wystarcza na 2 osoby.

Przyjechała już w 24h od momentu zamówienia w 2 kartonach. Sprawdzoną aukcje wklejam niżej tam znajdują się wszystkie techniczne dane nie będę ich tu kopiować. https://hop-sport.pl/trampoliny-ogrodowe/trampolina-ogrodowa-pumpkin-10ft-305-cm-czarno-zielona-z-siatka-wewnetrzna/5902308226128

Po wyjęciu z kartonów w środku mamy dokładnie takie elementy. Niczego nie brakowało wszystko 100% zgodność z instrukcją.

Już po chwili stała

I córka bardzo zadowolona odrazu wskoczyła przetestować. W prezencie były dołączone piłki oraz mata, by chronić trampolinę w niepogodę.

Ja dodatkowo zamówiłam na allegro pod wymiar trampoliny 10ft oświetlenie na pilota zewnętrzne. To był strzał w 10 bo nocą wygląda super. Cena ok. 80 zł. Ma dużo trybów świecenia i opcje zmiany kolorów. Pilot działa mi z odległości 1 metra to jedyny minus poki co. Działa na baterie.

Trampoliny nie dostałam na cele reklamy, wpis nie jest sponsorowany. Polecam bo chcę 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *