Projekt „jungla” dzięki Wam kącik córki urządzam

Dziś wpis przede wszystkim podziękowalny dla moich wspaniałych czytelników, bez których to by się nie udało, a na pewno nie tak szybko. Dzięki Wam Kochani mogłam poszaleć sobie w Ikea i sporo zaoszczędzić, wszystko dlatego że oddaliście mi swoje bony rabatowe.

Edyto, Sylwio, Aniu, Olgo, Weroniko, Aleksandro, Haniu i Marcinie– w imieniu córci oraz swoim ogromnie Wam dziękuję za pomoc w realizacji kącika marzeń.

Ja bym się rozchorowała gdybym czegoś po kilku tygodniach nie zmieniła w pokoju. Strasznie lubię zmiany wokół siebie, jak widać trwa to już wiele lat a ja wciąż coś wymyślam i zazwyczaj efekt mnie zachwyca ale tylko na jakiś czas. Może tym razem będzie na dłużej:)

Efekt końcowy już gotowy. Większość rzeczy kupiłam w Ikea, niektóre rzeczy już niedostępne tam w sprzedaży, zdobyłam na allegro. Plakaty ze zwierzątkami są tylko od innego sprzedawcy, oraz półka na książeczki. Na dzień dzisiejszy dostępny mają baldachim liść, lampkę liść, pluszaki, regalik, łóżko oraz rameczki.

Wieczorem lampka daję fajny odcień, poświatę.

Plakaty były w wielu wersjach ja wybrałam podstawowe

w przedstawieniu wzięły udział

3 małpki, słoń, krokodyl, panda, wąż oraz król lew. Jutro dojedzie jeszcze tukan 🙂

Inne dostępne obrazki na mojej aukcji po 22 zł sztuka wyszły bez ramek. Z ramkami komplet chyba 99 o ile pamiętam.

Wcześniej było tak

1 komentarz

  1. Ewa 24 lutego 2022 o 19:42

    Przepięknie urządzony pokoik, bardzo inspirujące zdjęcia. Córce na pewno musi się podobać 🙂 Ja również niedawno miałam remont pokoju dziennego i jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego. Jeszcze tylko dokupię kilka dekoracji i będzie idealnie.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *