Pawilon ogrodowy na ogród.Piękny,solidny i wart polecenia.

O tym, że pawilon jest piękny wiem nie tylko ja, ale także złodzieje, którym wpadł w oko i mi go ukradli już 1 nocy po wprowadzeniu!!! Policja umorzyła śledztwo. Do nabycia był, za naprawdę fajne pieniądze, bo przecena na 599 zł za tę jakość i rozmiar to naprawdę WARTO!

Kolejnego roku za 649 zł był do nabycia. Możecie  śmiało kupić go w ciemno, i będziecie zadowoleni. Koniecznie przytwierdzić go trzeba do podłoża. Ja dodatkowo mój zanitowałam na stałe, więc jest nierozbieralny. Sam stelaż przestał zimę, i nic złego się z nim nie dzieje. Materiały łatwo się ściąga, więc na mrozy schowałam.

pawi

Foto realne.

pawi

Nagrałam Wam wideo ze składania, niestety ucięło mi ostatnią scenę przez baterie telefonu, bo wyłączył się, ale to nic najważniejsze się nagrało! Dodatkowo dodałam zdjęcia 😉 Widać konstrukcję chociaż.

blog0blog1

20170603_224034

Zapakowany jest w karton o wadze 40 kg. Nie było problemu z własnym transportem

przyw

Przetrwał nie jedną burzę, ale orkanu Ksawery niestety NIE. Pamiętajcie żeby ściągać daszki, siła wiatru jest potężna! Mimo iż były oba przytwierdzone do podłoża. Dzięki Bogu to nie IRMA!

ksaw

ir2

To i tak nieźle jak na zniszczony tylko dach, gdyż sąsiadki pawilon przeleciał 2 metry w górę przez pergolę

oii

juu

Na szczęście znalazłam firmę, która uszyła mi nowy dach. Zapomniałam zlecić wykonanie dziur na deszcz przez co mam mały problem z wodą, ale daje radę. W razie jakbyście szyli nowy dach koniecznie pamiętajcie o tych otworach! Więcej na linku

https://izulekcieurzadzi.pl/uszyje-rzeczy-trudne-niedostepne-juz-sklepie-polecam/

u1

Więcej o pomysłach ogrodowych i super promocjach. znajdziecie we wpisie np. w moim linku

https://izulekcieurzadzi.pl/hamak-bujawka-do-ogrodu-w-super-cenie-test/

ham

2 komentarzy

 1. Angelika 13 czerwca 2016 o 19:14

  piękny!!! jest dosc mocny aby przy wiekszym wietrze w nocy go nie rozwalilo???

  Odpowiedz
  1. izulek - Autor 21 czerwca 2016 o 19:18

   spokojnie daje radę !!! na deszcze wiatry i burze.Ale trzeba go przytwierdzić do posadzki! na dachu ma otwór którym wychodzi powietrze!

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *