Oczyszczacz powietrza.Cichutki w pokoju dziecięcym+aromaterapia.

Moja przyjaciółka będąc aktualnie w ciąży kupiła nowe urządzenie do pokoju dziecięcego. Pomyślałam, że skoro jest jeszcze kilka dni gdzie będzie stało u niej nieużywane, chętnie sama przetestuję je u siebie dla mojego synka i napiszę o tym na moim blogu. Może ktoś akurat zastanawia się nad zakupem oczyszczacza w rozsądnej cenie, przecież tyle się teraz mówi w Tv o jakości powietrza które wdychamy. Szczególnie jak zacznie się okres grzewczy. Mam taki jeden pokój u siebie , w którym nie zrobiliśmy wentylacji  i zawsze jest duszno na wejściu, mimo otwarcia okna. Właśnie tam postawiłam to urządzenie. Mogę powiedzieć Wam, że za każdym razem wchodząc do tego pokoju, kiedy oczyszczacz był włączony miałam wrażenie, że jest faktycznie świeżo, rześko. Załączam go głównie przed snem mojego syna na ok.godzinę. I tak podsumowując to, co sama zauważyłam i co doczytałam mogę napisać, że jest to świetne urządzenie do oczyszczania powietrza z zanieczyszczeń, kurzu. Ten oczyszczacz powietrza dedykowany jest do mniejszych pomieszczeń ok. 20m. Dobre rozwiązanie dla alergików i na pewno do miejsc zanieczyszczonych przez smog. Posiada wbudowany generator jonów ujemnych, oraz komorę do aromaterapii. Powietrze dzięki tym funkcjom będzie naładowane jonami ujemnymi i będzie pachniało świeżością. Idealnie nadaje się do pokojów dziecięcych, ponieważ jest bardzo cichy (32dB). To zgrabne i małe urządzenie ma solidną konstrukcję, ładny panel dotykowy, na którym można dostosować sobie tryb pracy, a co ważne posiada wbudowany czujnik jakości powietrza. Po włączeniu takiego urządzenia, na panelu dotykowym pojawi się dioda sygnalizująca nam o jakości powietrza, a sam oczyszczacz włączy do tego odpowiedni tryb pracy. Powietrze filtrowane jest przez dwa podwójne filtry, które są dołączone do zestawu- filtr HEPA/antybakteryjny i węglowy/ katalityczny. Doczytałam, że filtry wymieniać można co ok. pół roku, więc wydaje się dość wydajny. Wewnątrz opakowania znajduje się instrukcja w języku polskim. Urządzenie posiada odpowiednie znaki jakości i deklaracje zgodności CE. Model, który miałam okazję testować jest dostępny na allegro w linku https://allegro.pl/oczyszczacz-powietrza-z-czujnikiem-aromaterapia-i7436749538.html

AROMATERAPIA

Urządzenie umożliwia również stosowanie suszu zapachowego, lub olejków zapachowych celem aromaterapii. W komorze do aromaterapii należy umieścić gąbeczkę do nasączania. Chętnie bym to zobaczyła i poczuła, ale to urządzenie muszę oddać za kilka dni, a przy dziecku maleńkim lepiej nie stosować chyba zapachu. 

Wideo realne z głośności

Foto realne, pięknie się mieni

ocz2

Małe zgrabne i solidne

ocz3

Ma pięknie podświetlony panel dotykowy. Intuicyjnie go obsługuję

ocz5

Po ok. pół roku trzeba zakupić nowe filtry.Jest to koszt ok. 65 zł. To w zasadzie jedyny koszt w późniejszym czasie użytkowania.

ji

Zapraszam do innego mojego wpisu gdzie testowałam lampkę do wc za 15 zł zapalaną na ruch 😉 w rewelacyjnej cenie 15 zł

https://izulekcieurzadzi.pl/lampka-czujke-ruchu-wc-lub-szafa-gadzet-wart-uwagi/

lak

2 komentarzy

 1. Luska 21 sierpnia 2018 o 10:17

  hej, ja mam oczyszczacz powietrza marki stadler form (roger little się nazywa). z wyglądu nadaje się i do pokoju dziecięcego i do salonu, bo nie jest tandetnym pingwinkiem, ale tez jest większy od waszego. i tak się zastanawiam, jak skuteczność, jak szybko czuć różnice że powietrze jest przefiltrowane, jednym slowem, daje radę?

  Odpowiedz
  1. izulek - Autor 21 sierpnia 2018 o 21:28

   Myślę że szybkość i odczucie zależy od wielkości pokoju. Nie mierzyłam czasu po prostu wchodzę i czuje że jest lepiej.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *