NuuBag welur torebka w której można się zakochać.

Zrobiłam sobie prezent na Mikołaja (nie, nie dostałam jej na cele reklamy). Znalazłam ją na Facebooku w jakiejś reklamie sponsorowanej i kliknęłam zakup tak szybko, że aż nie mogłam się nadziwić, bo zazwyczaj zastanawiam się pół dnia zanim coś sobie kupię. O stylu się nie dyskutuję, ale jakość moim zdaniem jest warta polecenia. O tym jak zachowa się po używaniu napiszę za jakiś czas.

Dziś do mnie dotarła, w zaledwie 3 dni i niestety powiem Wam, że to jest miłość od pierwszego wejrzenia! Niestety bo ja już zamarzyłam kolejną. Ona po rozpakowaniu tak ładnie pachniała. Jej dotyk już tylko utwierdził mnie w przekonaniu że dokonałam dobrego wyboru.

Przy pierwszym zakupie dostałam dodatkowo 10 zł rabatu za zapisanie się do newsellera, więc takie welurowe cudeńko z wysyłką gratis to wydatek 210 zł. Na kolejną zdobycz znalazłam kopertę od firmy z rabatem 20 zł.

No i w środku po tych moich zakupach wspomniana koperta z rabatem. I jak tu się nie skusić na tę kolejną…

Zachorowałam jeszcze na tą. Ten kolor butelkowej zieleni to jeden z moich ulubionych kolorów.

Długo nie kazałam sobie na nią czekać, bopo kolejnych 2 dniach już dotarła. Ostatecznie choć śliczna, odesłałam ją na mój koszt na rzecz czarnej z ecoskóry wraz z portfelem bo pojawiła się okazja Black Friday

Portfel i torebka upolowana na ostatniej promocji z rabatem -50 zł za zestaw. Wersja eco-skórkowa.

Portfel przypadł mi do gustu, jednak torebka zdecydowanie welurowa jest mi bliższa ideału. Bardzo pojemny i wygodny. Zostawiam go.

Torebki są także owalne i prostokątne, a odcienie bardzo modne, tu zaledwie kilka. Widziałam tam też większe torby i plecaki oraz portfele.

Jak ktoś z Was się skusi chętnie oddam mój prywatny rabat na zakup -20zł. Piszcie w komentarzu mam dwa bony

A apropos welurów polecam Wam piękne dresy La blanche wykończone złotymi tasiemkami i aplikacjami- są także na allegro i ja tam właśnie najtaniej je znalazłam. Uwielbiam je, są wygodne w noszeniu, po praniu nic się z nimi nie dzieje.


Fotografia z google

Realny dresik. Wzięłam dwa nie mogłam się zdecydować.

Miłego dnia 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *