Pomysł na prezent dla każdego.

Długo zastanawiałam się z mężem, co kupić naszemu przyjacielowi na urodziny. W zasadzie to zawsze jest ten sam problem przed każdymi urodzinami czy to siostry, czy to mamy, ale tym razem chodziło o przyjaciela księdza. Nie lada wyzwanie. W pewnej chwili mnie olśniło, przecież mam bloga, tu zawsze się znajdzie coś oryginalnego wystarczy poszperać we wpisach i spersonalizować na własne potrzeby co się da. I ZNALAZŁAM!!!!

Pisałam o tej wykonawczyni już wcześniej, tylko w natłoku wpisów zapomniałam o niej. Więcej znajdziecie na linku

 https://izulekcieurzadzi.pl/ale-wynalazlam-oryginalna-i-zdolna-kobiete-szok/

Mój lampion już gotowy!

Historia powstawania:

Nasz przyjaciel ma swój ulubiony ołtarz -Łagiewniki, i to właśnie ten”obraz” postanowiłam mu uwiecznić w lampionie. Tu widać oryginalny ołtarz (foto z google)

ołt

Dodatkowo każdy ksiądz składając śluby wypowiada swoje własne słowa przed Bogiem, które go prowadzą przez życie. Słowa te znalazłam na odwrocie obrazka, który nam kiedyś podarował i właśnie je poprosiłam wydrukować w lampionie. Nad ołtarzem wisi również miniaturka zdjęcia, które nam kiedyś podarował, z datą święceń i tymi słowami, o których wspomniałam wyżej. Na końcu jeszcze życzenia.

jezzOto on podświetlony na gotowo.

podś

lampion2

gi

l1

l3

z orz

Ja jestem bardzo zadowolona i uważam że to naprawdę oryginalny prezent, nie do kupienia w sklepie. Dopracowany jest w każdym szczególe. Ciekawe czy spodoba się naszemu przyjacielowi- o tym przekonam się już za kilka dni!

Przed wysyłką Pani która wykonuje lampion podsyła projekt do akceptacji. Ja widząc wcześniejszy wykon poprosiłam tylko o zmianę koloru kuli przy ołtarzu. Poza tym byłam już spokojna, że prezent się na pewno uda! Bo było tak…

przed o

Polecam Wam ten pomysł na prezent dla kazdego. Inne pomysły dla lekarzy, nauczycieli, dentystów, a nawet chłopaka czy dziewczyny znajdziecie na linku

https://izulekcieurzadzi.pl/ale-wynalazlam-oryginalna-i-zdolna-kobiete-szok/

lamp

3 komentarzy

 1. Donata 24 września 2018 o 20:21

  Coś pięknego:)

  Odpowiedz
 2. Iwona 25 września 2018 o 11:50

  Piękny prezent myślę,że o to czy solenizantowi spodoba się możesz być spokojna i myślę że i łezka wzruszenia w oku też się zakręci.

  Odpowiedz
 3. Iza Szewczyk 30 czerwca 2019 o 06:41

  Wow szukałam oryginalnego pomysłu na prezent dla chrzesniaka parę lat do tyłu szkoda ze dopiero teraz trafilam na tak cudny prezent 🙁 już teraz wiem co dostaną niemowlaczki w naszej rodzinie od Cioci Izy 🙂 dzięki serdeczne :*

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *