Legginsy Lelosi-jak własna skóra

Zaczyna się u mnie jak zawsze, siedzę na facebooku nagle miga jakaś reklama między wpisami i strzał „miłość” od pierwszego spojrzenia. Potem moje ryzyko- zakup w ciemno. Tym razem nie z Polski, a ze Słoweni więc w razie niezadowolenia zwrot idzie właśnie tam. Najpierw spytałam jednak w razie co ile kosztuje odsyłka-odpisali 15 zł, no to nie ma tragedii.

Kto nie ryzykuje, ten się nie dowie. Kurier dostarczył zamówienie w około 8 dni. Zamówiłam 2 pary bo na każdą drugą -35%. Otworzyłam paczkę i jestem szczęśliwa po samym dotyku materiału. W życiu nie dotykałam tak mięciutkich legginsów. Zakładam i tu powiedzenie „jak druga skóra” nabiera nowego znaczenia-dosłownie. Nic nie uciska, nic nie uwiera, czuję się niezwykle komfortowo. Wzor w liście nie prześwituje podczas ćwiczeń zabieram na siłownię, kolor czarny troszkę tak co widać przy mocnym schyleniu, ale na codzień są super.

Historia kończy się zawsze tak samo gdy się czymś zauroczę- debecik bo kolejne w drodze. Wzięłam też dla mamy i wiem że będzie zachwycona, a na każdy drugi produkt dają wspomniane -35% więc zawsze 2 szt. warto wziąć razem, bo i wysyłka gratis nawet za pobraniem.

No i już są, dotarły po kolejnych kilku dniach. Jak na złość wszystkie piękne i co jedne to ładniejsze. Miałam nadzieję odesłać może któreś ale nie, podobają mi się wszystkie.

W pierwszym praniu nic się z nimi nie stało, bardzo szybko schną, nie straciły koloru i ogólnie polecam Wam może i Wy się nimi zachwycicie.

Najbardziej żałuję że robią je dopiero od rozmiaru 122. Chętnie zakupiłabym takie dla córki bo mają świetny kolory. Kiedyś na pewno się skuszę dla tej wygody warto. Mają pakiety w promocji za 3 dla dzieci lub na sztuki. Foto przykładowe z ich strony

Poużywam ich sobie kolejne dni, tygodnie i napiszę jak się sprawują po ćwiczeniach i praniu. Na ten moment jestem zadowolona. Wpis nie jest sponsorowany, oświadczam że nie dostałam żadnego rabatu ani prezentu od firmy. Polecam bo chcę.

Po kilku praniach wciąż je lubię, są dalej miękkie i przyjemne. Mam lekkie wrażenie że niektóre mi lekko rozjaśniały na pośladkach. Nie straciły fasonu mimo codziennego prania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *