Już nikt się w szkole czy w przedszkolu nie pomyli, oznaczone!

Jest jeszcze troszkę czasu wakacyjnego, a ja już od jakiegoś czasu powoli rozglądałam się na regały sklepowe w poszukiwaniu przyborów szkolnych. Uwielbiam robić te zakupy przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego odkąd mam dzieci. Kredki, zeszyty, plecaki, piórniki. W dzisiejszych czasach zdarza się często, że w jednej klasie kilkoro dzieci posiada dokładnie takie same rzeczy. Mój syn niejednokrotnie wracał bez własnych przyborów nieraz naprawdę oryginalnych i drogich w zamian przynosząc kolegów. W tym roku myślę przygotowałam się idealnie, by więcej nie dopuścić do takich pomyłek. Teraz nie tylko będzie wiadomo co należy do mojego synka, ale jeszcze dodatkowo ja będę wewnętrznie spokojna, że w razie „co” mój syn ma przy sobie np. mój numer telefonu, maila, albo adres zamieszkania. Polecam Wam także odporne naklejki które po naprasowaniu na odzież są odporne na pranie suszenie czy zmywarkę (opis bidonu czy kanapnika).

Uważam też osobiście, że takie naklejki na ubrania świetnie nadają się także dla ludzi starszych, naprasowane na metkę, nie są widoczne- a jakże ważne i potrzebne w szczególnych przypadkach! 

Znalazłam stronę, z której usług postanowiłam osobiście skorzystać na faceboku. Na linku https://www.oznaczone.pl/ mogłam sobie wybrać kolory i wielkości naprasowanek, text, oraz znaczki. Zachęcam Was do polubienia profilu sprzedawcy na Facebooku, myślę że warto wiedzieć o takich sposobach zabezpieczenia swoich pociech, ich rzeczy, a szczególnie przy małych dzieciach w przedszkolu, czy zerówce.

Fun page facebook znajdziecie na linku

https://www.facebook.com/Oznaczone-1362599880445442/?ref=br_rs

Najważniejsze zalety towaru to:

et

Paczka dotarła dosłownie w 2 dni od zamówienia, zmieściła się w skrzynce na listy. Moje oznaczenia już gotowe. Na większości naklejeczek mam napisany adres lub telefon, więc na zdjęciach do wpisu bloga pokażę Wam tylko te uniwersalne, bez nazwiska i telefonu. Świetnie się trzymają na naklejanej powierzchni. Czytelna instrukcja dołączona do każdego rodzaju naklejki ułatwiła mi pracę.

naklejki 01

naklejki3W empiku znalazłam piękne zeszyty. Ich okładki mnie oczarowały! Znalazłam je także na linku na internecie w promocji po ok. 1zł o ile pamiętam

https://papierowo.pl/top2717s-zeszyt-szkolny-top-2000–a5–32-kartki-w-linie-4400088012?px=CETOP2717S

Po zamontowaniu naklejeczek tak się prezentują.

piotrus

Te ich okładki…uwielbiam ładne zeszyty;)

zer

Piórnik i jego zabezpieczone elementy.

pió

Linijki 30 cm- opaski znalazłam w sklepie nanu-nana po 12,50 za sztukę. Kilka kolorów do wyboru. Były różowe, żółte, błękitne i zielone.

ozn

Buty na zmianę, strój w-f , czy ukochana maskotka to załatwiła mi naprasowanka

20180726_235707

kac

Wybór kształtów bardzo duży. Ja na moich mam napisany adres i telefon więc pokaże Wam na wzorach z których sama korzystałam.

91_big88_big

84_big

Książki, przybory, plecak piórnik i kredki

naklejki1

naklejki7

naklejki4

20180726_204220

Dodatkowo na okres wycieczkowo-wakacyjny zakupiłam specjalne opaski na rękę. Były do wyboru 2 rodzaje. Zdecydowałam się tym razem na te zapinane wielokrotnego użytku. Często jeżdżę na wycieczki klasowe jako opiekun, więc jak się sprawdzi przez wakacje u nas, na pewno zamówię takie dla całej klasy po zebraniu z rodzicami na szkolne wycieczki.  Myślę, że to fajny pomysł- widoczne imię nazwisko dziecka i numer do rodzica.

 

imi

Mój telefon zakryłam, ale uważam że obowiązkowo musi być 😉

 • Imię dziecka można zapisać przy pomocy flamastra wodoodpornego.
 • Do wielokrotnego użytku
 • Małe dzieci nie są w stanie otworzyć zapięcia.

naklejki2

Kolory naklejek, kształt, TEXT oraz symbol każdy wybiera sam podczas zamówienia.

symb

IMG_2018-07-27_08-07-24

Świetnym pomysłem są też naklejki do sprzętu elektronicznego. Normalnie żałuję że wcześniej tego nie zauważyłam. Każda ładowarka w domu, miałam by w końcu swojego właściciela. Naklejki są odporne na działanie zmywarki i kuchenki mikrofalowej. Rozmiar i kształt naklejek sprawia, że można umieścić na nich inicjały, imię, bądź numer telefonu według uznania.

lek

Idę szukać pomysłów na kolejne wpisy. Pozdrawiam Was cieplutko 😉 Jeżeli szukasz dodatkowego sposobu jak zabezpieczyć swoją pociechę zapraszam do wpisu o świetnych zegarkach z cichym podsłuchem i mapą gps

https://izulekcieurzadzi.pl/wakacje-trwaja-dobrze-miec-staly-kontakt-dziecmi-najnowsza-generacja-zegarka-aparatem/

tło zeg

6 Comments

 1. Agnieszka 27 lipca 2018 o 11:25

  Ty mi lepiej napisz skąd ten plecak z Psim Patrolem 😀 🙂
  a takie naklejki dla Syna do przedszkola muszę kupić.

  Odpowiedz
  1. izulek - Autor 27 lipca 2018 o 20:38

   Nie pamiętam gdzie nabyłam plecak. Jak znajdę gdzies taki to Ci napisze 🙂

   Odpowiedz
  2. izulek - Autor 3 sierpnia 2018 o 21:40

   Agnieszko wystawiłam mój plecak na Olx moze masz ochotę-jest w bardzo dobrym stanie czysty wyprany. W razie co zapraszam 😉

   Odpowiedz
 2. Donata 27 lipca 2018 o 11:25

  Świetny pomysł bo w szkole dzieciaką często gubią się kreski bloki itp.Brawo super pomysł.?????

  Odpowiedz
 3. Beata 2 września 2018 o 20:28

  Super pomysł! Już jestem w trakcie zamówienia:)

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *