Poduszka ze zdjęciem psa- piękne kolory

Przypadek, że na facebooku mignął mi jakiś konkursik na wygranie „poduszki ze zdjeciem naszego zwierzaka pupila”. Pomyślałam sobie odrazu wygrać nie wygram na pewno z moim szczęściem, ale chcę ją mieć. Odrazu odnalazłam producenta, który je produkuje, po czym wysłałam mu zdjęcie zrobione moim telefonem komórkowym i imię pieska, który skradł nasze serca. Po powrocie z 3 dniowego urlopu, czekała już na mnie paczuszka. Jeśli szukasz czegoś takiego dla siebie lub dziecka to śmiało, nie zawiedziesz się.

http://www.artmini.pl/

Podsumowując 

Jej jakość wykonania super. Kolor nadruku tego zdjęcia jest bardzo nasycony i żywy. Materiał miękki w dotyku. Jest możliwość wyboru rozmiaru. Poszewka z zameczkiem błyskawicznym, który się ściąga do prania. Wkład wysokiej jakości. Przystępna cena. Łatwo ją zamówić wystarczy wysłać zdjęcie na maila. Jest tak realna, że nawet mój pies ją ugryzł z zazdrości 

Nie spodziewałam się aż takiej wysokiej jakości, tym bardziej że robiłam zdjęcia moim telefonem w słoneczny dzień. Sami zobaczcie zdjęcia, które zrobiłam, a na nich mój Filuś.

mój

A oto efekt końcowy, tego co dostałam

20160829_213727-1

Za każdym razem wchodząc rano do pokoju, uśmiecham się na jej widok i mam wrażenie, że to moj prawdziwy pies tam siedzi!

20160829_213610-1

W ofercie sklepu także foto poduszki, kubki materiały na każdą okazję jak dzień mamy dziecka i inne. Znalazłam też  torby z nadrukiem swojego wybranego zwierzaka

torba

Są serie w ofercie producenta między innymi -zwierze własne lub gotowy nadruk

gogo

gotowe od ręki też są piękne

zwierzeta

natura

poszewki natura

3 komentarzy

 1. Izabela Bathke 23 stycznia 2017 o 13:25

  Wow my mamy z naszmy zdjęciem ale po kilku praniach już nie wygląda tak ślicznie??

  Odpowiedz
 2. DONATA 21 kwietnia 2018 o 20:37

  poduszki bajeczne każdy znajdzie coś dla siebie:)))

  Odpowiedz
 3. Karolcia 3 listopada 2020 o 08:06

  Super poduszki! Chciałabym taką z wizerunkiem mojej kotki Ilony… Traktuję ją jak jednego z członków rodziny. Niedawno kupiłam jej fantazyjne zabawki na https://hubuform.pl/zabawki-dla-kota . Jest nimi zachwycona, co bardzo mnie cieszy.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *