Poduchy. Przerabiam łóżko sypialniane, na kanapę dzienną.

JA to mam szczęście! Poszłam do sklepu zorientować się, ile kosztuje łóżko gdyż mam wszystko z ich kolekcji tylko nie spanie. Okazało się, że aktualnie mają wielką promocję – CAŁY KOMPLET widoczny z FOTO, ZA PÓŁ CENY i tylko w moim mieście, jedyny model na promocji.

Robią wyprzedaż z ekspozycji sklepowej. Normalnie miałam wrażenie, że czekało ono na mnie! I tak do mojego pokoju W GODZINĘ, (normalnie czeka się kilka tygodni) trafiło nowe łóżko z materacem, z wysuwaną dolną szufladą, gdzie mieści się drugi materac, narzuta i 2 jaśki dekoracyjne. ALE CZEGOŚ  MI TU BRAK!

przed

Żeby łóżko bardziej pasowało mi do pokoju, dokupiłam osobno wałki dekoracyjne, w identycznym kolorze jak narzuta i moja ściana w pokoju. One są dostępne w kilku wersjach kolorystycznych i kształtach.

 

poduszki1Teraz łóżko stało się naprawdę wygodne, praktyczne i ładne. Czas oczekiwania na wałki ok. 2-4 tygodni. Nie mogłam ich zakupić od ręki.

michał2

Tak wygląda z materacem dolnym.

łóżlo micha

Żeby łóżko było jeszcze wygodniejsze, bo z szufladami to różnie bywa a szczególnie gdy materac jest niższy od szuflady dokupiłam w promocji jysk piankę termo. REWELACJA! Więcej o niej na linku

https://izulekcieurzadzi.pl/zakup-internetowy-okazal-sie-klapa-niewygodny-materac/

termo

 

Ściana dekoracyjna już gotowa- teraz jest dopieszczone tak jak lubię. Pomysł na bramkę scienną opisalam krok po kroku na linku https://izulekcieurzadzi.pl/bramka-pilkarska-scianie-realizacja-krok-kroku-wycena/

chaczyki 4 dzien

Są dostępne różne kolory i grubości oczek.

df

Dla młodszego syna także z czasem to zrobiłam. Poduchy i bramka

received_1155428648121769received_196891408326744

Główny link do pokoiku znajdziecie tu

https://izulekcieurzadzi.pl/pokoj-pilkarski-fc-barcelona-dla-chlopca-meblik/

izulkowy pokoj 1

2 komentarzy

  1. Jacek 7 października 2017 o 11:29

    Nowy świetny pomysł:)

    Odpowiedz
  2. izulek - Autor 9 października 2017 o 13:22

    Dzieki Jacku 🙂 postaram sie by tak wygladalo jak skoncze

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *