Domowa bieżna w super cenie i jakości

Ostatnio miałam przyjemność przetestować sobie bieżnię zakupioną w sklepie internetowego Hop-Sport w warunkach domowych. Jestem nią osobiscie bardzo zachwycona. Mała, zgrabna prosta w obsłudze, a po złożeniu zajmuje mało miejsca bo wręcz znika z pola widzenia (pod łóżkiem). Uważam że bieżnia jest warta zakupu w aktualnie trwającej promocji. Wpis nie jest sponsorowany i nie dostałam tej bieżni na cele reklamy. Spełniła moje oczekiwania zatem śmiało chę ją Wam polecić. Najważniejsze dane które warto wiedzieć to posiada amortyzatory, ma prędkość do 14 km na godzinę (która dla mnie okazała się wystarczająca), a maksymalna waga użytkownika to 130 kilo. Nie posiada kąta nachylenia, ale pozwala na trucht marsz a nawet szybki bieg. Jest naprawdę godna uwagi. Przyjechała do mnie już w 24h a wysyłka ze sklepu była darmowa. Montaż to zaledwie 4 śruby.

Moja 5 latka pod nadzorem osoby dorosłej potrafi z niej skorzystać jest tak prosta w obsłudze. Dodatkowo posiada klucz bezpieczeństwa który w każdej chwili wyłącza bieżnię.

Posiada wbudowany panel np. na telefon. Można słuchać sobie muzyki lub coś oglądać.

Wymiary:

Wymiary pasa biegowego

  • szer. 40 cm / dł. 120 cm

Wymiary po złożeniu

  • dł. 148.5 cm / szer. 72 cm / wys. 22 cm

Wymiary opakowania

  • 163 / 70 / 18 cm

Wymiary całkowite

  • dł. 148.5 cm / szer. 72 cm / wys. 108.8 cm

Waga urządzenia

  • 34 kg

Pozwolę sobie skopiować zdjęcia ze składania bieżni bo są naprawdę świetnie pokazane. To właśnie one przekonały nas do wyboru właśnie tego modelu. Zdjęcia pochodzą ze strony sprzedawcy której link wklejam niżej

https://hop-sport.pl/bieznie/bieznia-elektryczna-hs-900lb-clip/5902308220676

Ciekawe czy mojej córki Ferrari Perfekta rozwija taka prędkość jak ta bieżnia. Na pewno zajmuje mniej miejsca. No więc ja już teraz nie mam wymówki że pogoda słaba i nie jadę poćwiczyć bo mam ją w zasięgu ręku wraz z pilotem do TV więc marsz do dzieła.

Nie chce nic mówić ale ostatnio pisałam na blogu o niesamowitych krówkach które nie przeszły bez echa…a waga nie stoi w miejscu więc ja lecę na bieżnię

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *