Szczecin-sprawdzona stylistka rzęs, którą polecam

Trafiłam przypadkiem będąc w Szczecinie w ręce Pani Marceli i powiem Wam jestem nią samą i tym co uzyskałyśmy zachwycona. Tak bardzo podoba mi się efekt końcowy, że pomyślałam iż warto zrobić ten wpis w podziękowaniu dla niej, bo włożyła w to nie tylko czas i doświadczenie ale także swoje serce. Bardzo miła wizyta w tym przytulnym gabinecie odmieniła mój wygląd znacząco. Jest mi teraz dobrze na codzień z tym widokiem. Poprosiłam o efekt bardziej naturalny, żeby nie robić wiatru rzęsami 🙂

Salon ten mieści się w Szczecinie na ulicy Kosynierów 11. Więcej zdjęć znajdziecie na jej Funpage Facebooka, dokąd ja Was zapraszam. Czasem pojawiają się promocje warto obserwować, chętnym klejam link.

https://m.facebook.com/100083034025749/

No sami zobaczcie co wyszło mi w efekcie końcowym po 2 godzinkach

Czy ludzie widzą u mnie że coś robiłam? opowiem Wam dwie zabawne historie. Siedzę wieczorem w domku już w piżamie, kuzyn wraca z pracy i pyta dokąd idę na imprezę taka zrobiona no padłam ze śmiechu- mówię spać. Potem kolejny dzień, wyszłam na spacer z psem i włożyłam okulary a noszę je od niedawna, na co sąsiadka mówi- masz takie szkła powiększające w okularach że pierwszy raz widzę Twoje rzęsy tak dobrze.

Minęło 2 tygodnie odkąd je mam i wciąż wyglądają korzystnie. Od samego początku nic mnie nie bolało i nie piekło. Po 3 dniu zapomniałam że wogóle je mam. Śpię normalnie, myję delikatną pianką. Czasem wypadła mi jakąś kępka to normalne, ale nie mam prześwitów co mnie mega cieszy. Za usługę zapłaciłam normalnie- wpis nie jest sponsorowany 🙂

Kolejne dni jak widać wciąż się trzymają

Po 2 tygodniach poszłam na odnowę, peeling brwi zrobiłam i przy okazji pudrową hennę w odcieniu blond nałożyłam.

Na następny raz (moim marzeniem) jest uzyskać efekt tzw. mokrych rzęs. Foto efektu który mnie oczarował skopiowałam ze strony Facebooka, by pokazać czym się różni ta medota od mojej. Te są proste na końcach i nie rozkładają się w wachlarz.

I najważniejsze foto przed i po na.mnie samej. Ja mam zrobione metodą 2d-3d.

Cennik gdyby ktoś był ciekawy i chętny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *