Zakup materaca okazał się klapą. Znalazłam wyjście na promocji;)

No, nie zawsze wszystko idzie po naszej myśli, gdy kupujemy coś przez internet w ciemno. Ja zamówiłam materac do łóżka mojego syna, na dodatkowy dolny poziom łóżka tzw.szuflady. Zamówienie zrobiłam przez telefon, zadając kilkanaście pytań sprzedawcy. Materac ma nietypowy wymiar 190cm x 80cm więc ciężko jest dostać taki model od ręki. Jest  zazwyczaj zamawiany za dopłatą i długo się czeka ok 6 tygodni. Tu miałam od ręki więc się skusiłam-nie lubię czekać! Sprzedawca zapewnił, że nadaje się na człowieka o wadze 65 kilo, a ja w rzeczywistości miałam wrażenie, że leżąc na nim, śpi się jak na podłodze.

Oczywiście istnieje możliwość odsyłki, w ciągu 30 dni, ale na własny koszt– a to nie mały wydatek, przy tym gabarycie. Stwierdziłam, że jednak nie odeślę go, bo łącznie 100 zł zapłacę za same wysyłki w obie strony. To wolę dołożyć 100zł, i polepszyć jego jakość. A jak o tym niżej!

Może macie niewygodne łóżka i Wam się przyda ten sposób 😉

mars

tr

Pojechałam dziś do Jysk, bo mają PROMOCJĘ i za 199 zł zamiast ok. 569zł (w poprzenidch dniach taka była cena )kupiłam 4,5cm piankę termo i położyłam ją na ten materac.

Wygoda uległa poprawie, bardzo pozytywnie 😉 Czuję się opatulona. Poza tym, taka gąbka, przyda się jako nakładka na łączenia w innym łóżku np. na narożniku, dla gości gdyby mieli kiedyś tam spać. Fajnie przylega do materaca pod spodem, nie ześlizguje się 😉 Opinie ma prawie same pozytywne. Zdejmowany pokrowiec do prania, to dodatkowa zaleta. Przy zakupie jest zrolowany w małą tubę- po otworzeniu rośnie dopiero w ciągu 3 dni, ale już po godzinie nadaje się do spania. Minus: Nie można go oddać do sklepu po rozpakowaniu. Więc jak sprawdzić?!  Może warto dogadać się z Panią ze sklepu, i kupić ten z ekspozycji już otworzony, a nowy sobie zarezerwować na kolejny dzień, jakby się sprawdził. Przynieść do domu i zobaczyć na spokojnie ?! Bo wtedy ten rozpakowany sklepowy, można oddać na następny dzień i odzyskać pieniądze, gdy nie spełni oczekiwań.

Ja zaryzykowałam i nie żałuję- ale każdy z nas jest przecież inny, i ma inne oczekiwania.

 Cena za 80cm szerokości 190 zł, a za 90 cm 200 zł. Wzięłam większą 😉

Producent podaje: Luksusowy topmaterac o grubości 4,5 cm z antybakteryjnym poszyciem, które można prać. Rdzeń z redukującej napięcie pianki termoelastycznej AIR, która idealnie dopasowuje się do kształtu ciała zmniejszając bóle mięśni, oraz stawów i poprawiając krążenie. 

Link do niego, może komuś się przyda 😉

 https://jysk.pl/sypialnia/topmaterace/gold/topmaterac-90×200-gold-t30-wellpur

Jeśli korzystacie osobiście, piszcie w komentarzu! Przyda się innym

termo

A przy okazji łóżkowego wpisu, zapraszam na link pt. co się bardziej opłaca, zamówić łóżko w sklepie stacjonarnym,, czy na wymiar u stolarza. Zrobiłam kosztorys na podstawie jednego modelu przykładowego łóżka sypialnianego 😉

http://izulekcieurzadzi.pl/lozko-kupic-w-sklepie-czy-zamowic-u-tapicera-sprawdzilam/

h

1 komentarz

  1. Wioleta Markiewicz-Krzywy 11 października 2017 o 06:21

    dobrze wiedzieć :) akurat stoję przed wyborem materaca dla 3 latka :)

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *