Padłam na kolana u teściowej i zrobiłam porządek. Test.

Ogarnęłam dziś mojej teściowej łazienkę. Czuję, że teraz częściej będę to robić. Z takim pomocnikiem jak ten mop parowy to pestka! Żałuję że baterie w telefonie miałam rozładowaną i nie nakręciłam wideo z tego szybkiego szorowania, ale zdjęcia i tak pięknie pokazują efekt. Pamiętam jak wpadły mi w oko te płytki. Zawiozłam mamę do sklepu i udawałam, że mi się nie podobają tylko po to, by je wzięła. Tak już mamy z mamą od zawsze- nigdy się nie zgodziłyśmy w niczym, i każda z nas ma swoje ostatnie zdanie. Więc jak coś mi się podoba, ona mówi, że nie fajne i odwrotnie. Po 12 latach życia codziennego razem, wiem już co zrobić, by wyszło na moje i wtedy obie jesteśmy zadowolone! Każda z nas chce rządzić, ona z racji zawodu weszło jej w krew, a ja jestem zodiakalny LEW. Śmieszne to ale prawdziwe.

Ale wracając do tematu łazieneczki. Kilka ujęć. Mycie trwało zaledwie 5 minutek.

Na tym foto umyte płytki ręcznie

ręcznie 1

Tu w trakcie mycie samą parą końcówką drucianą. Samą parą myłam.

tłó

A tu po umyciu. Jestem zadowolona choc są miejsca gdzie nie mogłam się doskrobać. Ale maja dwa lata, więc troszkę przeszły. Myślę, że z każdym następnym razem jak będę je myła będzie lepiej.

umyt1

pł

gobi5

Pozostając w temacie podłóg. Specjalnie poszłam do koleżanki z mopem i umyłam jej płytki na wysoki połysk, które ma w kuchni. Stwierdzam, że nie ma sposobu idealnego na wydoki połysk! Ona myjąc płytki codziennie karcherem SC2 mówi, że są smugi po wyschnięciu. Mop parowy natomiast ustawiony na zaledwie 1 punkt wydmuchu pary poradził sobie lepiej, bo daje więcej pary, a mniej wody- choć też nie na 100%. Było lepiej niż karcherem, szybciej, ale i tak po wyschnięciu widać było bardzo delikatnie ślady mycia. Koleżanka ogólnie z efektu zadowolona, i mówi że woli mopem jak karcherem jeżeli chodzi o podłogi. Ja osobiście także do szybkiego mycia podłóg wybieram ten mop. Po kilkunastu użyciach mojej jednej szmaty widzę, że lepiej sprawuje mi się to mocowanie.

taki wzór

 

Więcej o sprzęcie który ostatnio testuję na linku:

http://izulekcieurzadzi.pl/nowy-test-mopa-parowego-wideo-moc/

tłoo

 

Podobny wpis o teście ciut innego urządzenia znajdziecie na linku

http://izulekcieurzadzi.pl/podsumowanie-test-karcher-sc2-sc3-mop-parowy/

kart

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *