OMG !!! Błagam o wygraną w totka ! Muszę to mieć

Jedna z moich blogowych koleżanek AGOOSIA,  podesłała mi dziślink, który sprawił

że pojawiło sie światełko w tunelu, iż mój koszmar zniknie z powierzchni ziemi hee hee

No to jest to o czym marzą kobiety !!! A przynajmniej to o czym ja marzę!!!

WOW..zbieram szczękę

 

co piszą o nim inni: cytuję

A co to w ogóle robi? Przede wszystkim składa ubrania w piękną kosteczkę, a dodatkowo potrafi je wyperfumować, rozmiękczyć, zdezynfekować oraz „rozmarszczyć”, co nie znaczy iż je cudownie wyprasuje, bo to będziemy musieli zrobić i tak przed włożeniem ciuchów do FoldiMate.

A jak to w ogóle działa? Cóż, wystarczy przypiąć na przód urządzenia od 15 do 20 ubrań, które później będą po kolei „wciągane” do środka, gdzie cała maszyneria poskłada to w piękną kosteczkę. Wewnątrz dwa pręty obniżają się na wysokość ciuchu i przytrzymują go, żeby ten nie ruszał się podczas samego procesu. Dodatkowo, pręty te służą za osie wokół których ubrania są składane. Po tym wszystkim złożone ubrania wyjeżdżają dolną częścią konstrukcji, a my możemy je odłożyć gdzieś do szafy, bądź do torby podróżniczej. Czynność przypinania ma trwać rzekomo 5 sekund, 20-30 sekund „odmarszczanie”, a samo zwijanie blisko 10 sekund. 45 sekund nie brzmi jak cała wieczność.

Teraz cena. Pre-order pierwszej wersji FoldiMate – Family wystartuje w 2017 roku, zaś pierwsze urządzenia trafią do konsumentów gdzieś w 2018. FoldiMate Family ma kosztować gdzieś w przedziale 700$ – 850$ (co przy założeniu, że dolar kosztuje 4 złotówki, wyniesie odpowiednio 2800 – 3400 złotych). Niestety, funkcje „odmarszczania” oraz „pielęgnacji” sprzedawane są osobno, tak samo jak nabyć będzie można inne style składania niż te „w kostkę” z internetowego sklepu. Parowy moduł do „odmarszczania” kosztować ma 200$-300$ (800-1200 złotych), a kapsułki do pielęgnacji 15$-40$ (60-160 złotych),

 

 

2 komentarzy

  1. Agata Wierzgacz 13 czerwca 2016 o 15:07

    No to się nazywa wynalazek :-) Życzę Ci wygranej w totka 😀

    Odpowiedz
  2. Justyna 13 czerwca 2016 o 17:07

    super Izuś, życzę i Tobie i sobie tej wygranej:D

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *