Cześć !

Witam Was na blogu, i żeby była jasność, bo tytuł może zmylić, nie jestem architektem, urządzam tylko własne wnętrza sercem. Ciągle coś wokół siebie zmieniam, testuje, eksperymentuje, i wciąż czegoś szukam! Cieszę się, że trafiam często w Wasze gusta, i możecie skorzystać z moich pomysłów- najpiękniejsza nagroda dla mnie to Wasze słowa uznania!

Kocham blogowanie, od momentu, gdy zaczęłam budowę własnego domu,  i ta pasja i radość trwa nieprzerwanie do dziś, a będzie to już 4 rok jak sobie piszę na różnych blogach. Pewnego dnia za namową moich stałych blogowiczów poprzedniego bloga MB, postanowiłam założyć prywatny blog i udało się.

Mam nadzieję, że odnajdę się tu, i poczuję się jak na poprzednim blogu, czyli jak w domu.

Chciałabym, żeby mój blog był jasny i czytelny dla moich GOŚCI- dla Ciebie.

Swego czasu pobiłam mój własny rekord, na bardzo znanym blogu budowlanym mojabudowa.pl. Mój blog został dodatkowo wyróżniony przez czytelników w konkursie. Dopóki tam pisałam regularnie, zawsze miałam 1 miejsce w ilości odwiedzin codziennych, ale to już trwało kilka lat, więc czas oddać ten zaszczyt komuś innemu. Niech i jemu przyniesie radość i dumę!  Teraz piszę głównie tu.

 

20170110_093301

Udało mi się wygrać także kolejny konkurs, na blogu „Budogramu”jako „najciekawszy blog” zyskując największą ilość polubień -dzięki WAM! Byliście ze mną, i razem walczyliśmy o nagrodę – UDAŁO SIĘ! Producent zaproponował nawet dodatkowo, poza konkursem w prezencie dachówkę ceramiczną, na cały dom dla pewnej rodziny mieszkającej w garażu,której wspólnie z ludźmi dobrego serca, postanowiono zbudować nowy dom.

ko

 

A teraz mam własny blog, ten – izulekcieurzadzi.pl.  który jest moim 3 sukcesem jako blogowiczki, i dziś wiem, że jest to ostatni blog jaki piszę. Ten spełnił moje oczekiwania w 100%. Wasz dzienny rekord odwiedzin mnie na tym blogu sięgnął, uwaga to był dla mnie SZOK! prawie 5000 wejść i przeczytaliście tego dnia 6089 moich wpisów łącznie

 

tr

 

Muszę się Wam jeszcze pochwalić, że ostatnio znana i lubiana firma „Meblik „- producent dziecięcych i młodzieżowych kolekcji, wybrała mój projekt pokoju FC Barcelony w konkursie na najciekawszy pokój! Nagrodę wygrana przeznaczyłam na zakup nowych mebli, do pokoju młodszego syna. Zdjęcia z realizacji na blogu 😉

Zdjęcie konkursowe które wygrało- więcej o nim na linku

http://izulekcieurzadzi.pl/pokoj-pilkarski-fc-barcelona-dla-chlopca-meblik/

izulkowy-pokoj-1

I pokój który powstał. Więcej o nim na linku

http://izulekcieurzadzi.pl/nowy-pokoj-pilkarski-dla-chlopca-wideo-meblik/

przem 00

Staram się odpowiadać jak najszybciej na każdego Waszego maila i zapytanie.

Mój mail prywatny to: mojabudowa11@wp.pl tam najczęściej zaglądam i odpisuję najszybciej na Wasze pytania

 

A tym co blog mój odwiedzają, czego mi życzą niechaj sami mają !

Wszystko co widzicie na moim blogu, sama najpierw sobie kupiłam i testowałam!

Pozdrawiam Izulek.

 

Zapraszam na mojego Facebooka Izulek i do polubienia Fun Page. Będziecie na bieżąco 😉

https://www.facebook.com/Izulek-1712002455709760/