Pomysł na oryginalny prezent urodzinowy dla każdego.WIDEO!

Długo zastanawiałam się z mężem, co kupić naszemu przyjacielowi na urodziny. W zasadzie to zawsze jest ten sam problem przed każdymi urodzinami czy to siostry, czy to mamy, ale tym razem chodziło o przyjaciela księdza. Nie lada wyzwanie 😉 W pewnej chwili mnie olśniło, przecież mam bloga, tu zawsze się znajdzie coś oryginalnego wystarczy poszperać i pozmieniać (spersonalizować) na własne potrzeby co się da. I ZNALAZŁAM!!!!

Pisałam o tej wykonawczyni już wcześniej, tylko w natłoku wpisów zapomniałam. Więcej o niej znajdziecie na linku http://izulekcieurzadzi.pl/ale-wynalazlam-oryginalna-i-zdolna-kobiete-szok/

Mój lampion już gotowy!

Historia powstawania:

Nasz przyjaciel ma swój ulubiony ołtarz -Łagiewniki, i to właśnie ten „obraz” postanowiłam mu uwiecznić w lampionie. Tu widać oryginalny ołtarz (foto z google)

ołt

Dodatkowo każdy ksiądz składając śluby wypowiada swoje własne słowa przed Bogiem, które go prowadzą przez życie. Słowa te znalazłam na odwrocie obrazka, który nam kiedyś podarował i właśnie je poprosiłam wydrukować w lampionie. Nad ołtarzem wisi również miniaturka zdjęcia, które nam kiedyś podarował, z datą święceń i tymi słowami, o których wspomniałam wyżej. Na końcu jeszcze życzenia.

jezz

Oto on na gotowo. Podświetlony i bez światła wewnętrznego.

podś

lampion2

gi

l1

l3

z orz

Ja jestem zadowolona uważam że to naprawdę oryginalny prezent, nie do kupienia w sklepie od ręki.

Dopracowany w każdym szczególe. Ciekawe czy spodoba się naszemu przyjacielowi- o tym przekonam się już za kilka dni!

Przed wysyłką Pani która wykonuje lampion podsyła projekt lampionu do akceptacji. Ja widząc wcześniejszy wykon poprosiłam tylko o zmianę koloru kuli przy ołtarzu. Poza tym byłam już spokojna, że prezent się na pewno uda!

przed o

Polecam ten pomysł na prezent dla każdego, szczególnie dla młodych mam 😉 Inne pomysły dla lekarzy, nauczycieli a nawet młodych chłopaków znajdziecie na linku http://izulekcieurzadzi.pl/ale-wynalazlam-oryginalna-i-zdolna-kobiete-szok/

lamp

Inny pomysł na oryginalny i niepowtarzalny prezent dla dzieci i młodzieży znajdziecie na moim linku. Każde zdjęcie w biurku jest możliwe:)

http://izulekcieurzadzi.pl/warto-bylo-czekac-efekt-koncowy-zachwycajacy/

tłok

3 komentarzy

 1. Donata 24 września 2018 o 20:21

  Coś pięknego:)

  Odpowiedz
 2. Iwona 25 września 2018 o 11:50

  Piękny prezent myślę,że o to czy solenizantowi spodoba się możesz być spokojna i myślę że i łezka wzruszenia w oku też się zakręci.

  Odpowiedz
 3. Iza Szewczyk 30 czerwca 2019 o 06:41

  Wow szukałam oryginalnego pomysłu na prezent dla chrzesniaka parę lat do tyłu szkoda ze dopiero teraz trafilam na tak cudny prezent :( już teraz wiem co dostaną niemowlaczki w naszej rodzinie od Cioci Izy :) dzięki serdeczne :*

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *