Konto w banku + gratis 7x pomoc w 24h. REWELACJA!

Każdy bank kusi czymś, ale ten sprawdziłam osobiście i działa!

Dziś wpis z zupełnie innej bajki, ale dotyczy domu, mieszkania,zdrowia- jednym słowem jest pomocny w życiu, więc postanowiłam go stworzyć. Bank nie ma nic wspólnego z tym, że o nich dziś pisze, nie zarabiam na tym w żaden sposób. Ale skoro jest taka okazja trzeba ją wykorzystać!

Założyłam sobie ostatnio nowe konto w banku millenium i przy okazji dostałam za darmo możliwość skorzystania z tzw. „pakietu bardzo pomocnego” GRATISS, i to aż 7 razy w roku. Dziś mogę Wam powiedzieć, że to naprawdę sprawa warta przemyślenia! Osobiście sprawdziłam jak to działa i polecam! Sama jestem w pozytywnym szoku!

W ciągu 24h od zgłoszenia telefonicznego, gdzie bardzo łatwo się dodzwoniłam w zaledwie minutkę mam już problem rozwiązany. Wszystko odbyło się zupełnie za darmo, wraz z dojazdem Pana do mnie 0 zł, usługą naprawy 0 zł, a także zakupienia przez Pana odpowiedniego włącznika pod kolor płytek. Nie musiałam szukać pasującego sprzętu na własną rękę. Jedyne koszty jakie poniosłam to zakup przez Pana włącznika za 20 zł. (foto poglądowe)

gnia

Na drugi dzień zgłosiłam cieknący kran w łazience, i jeszcze w ten sam dzień podjechał Pan hydraulik i go naprawił- koszt 0 zł.(foto poglądowe)

kr

Jak tak dalej pójdzie, wytrzaskam usługi w 1 miesiącu, bo aktualnie przestała mi świecić kostka polbrukowa i trzeba wymontować całą centralkę. Jest na gwarancji, dostanę nową, ale ktoś musi ją wyjąć i potem zamontować, by zawieźć do serwisu.

Oczywiście są pewnie jakieś warunki, typu-urządzenia nie mogą być starsze niż np. 3 lata (nie pamiętam dokładnie) ale większość rzeczy łapie się na ten serwis.

 

Pakiet Bardzo Pomocny jest połączeniem assistance domowego oraz medycznego i oferowany jest wyłącznie Posiadaczom Konta 360°. W ciągu roku ubezpieczeniowego można skorzystać z 7 razy ze świadczeń assistance.

Aby skorzystać ze specjalistycznej pomocy technicznej w razie awarii sprzętu RTV/AGD/PC, kradzieży z włamaniem, uszkodzenia zamków, zagubienia kluczy, zalania, pożaru lub innego zdarzenia losowego, czy też pomocy medycznej dla siebie lub swojego dziecka w przypadku nieszczęśliwego wypadku lub nagłego zachorowania, wystarczy jeden telefon do Centrum Alarmowego Europ Assistance: (+48 22) 203 75 00.

W ramach oferty Pakiet Bardzo Pomocny jest bezpłatny przez 12 miesięcy od daty otwarcia konta, następnie składka za ubezpieczenie wyniesie 4,98 zł miesięcznie i będzie naliczana na zasadach opisanych w cenniku.

Pakiet dedykowany jest wyłącznie Posiadaczom Konta 360°. Jeśli jednak nie posiadasz ubezpieczenia, zachęcamy do aktywowania Pakietu Bardzo Pomocnego w najbliższym oddziale Banku Millennium.

W razie zalania, pożaru lub innego zdarzenia losowego, zyskasz dostęp do pomocy elektryka, hydraulika, szklarza, technika urządzeń grzewczych, dekarza, a nawet lekarza.

Assistance medyczny

W razie nagłej choroby lub nieszczęśliwego wypadku Ubezpieczyciel zorganizuje i pokryje koszty wizyty lekarskiej, pielęgniarki, zorganizuje transport do i ze szpitala, dostarczy leki, oraz sprzęt rehabilitacyjny. W sytuacji hospitalizacji, Ubezpieczyciel między innymi zapewni pomoc domową, czy wsparcie w okresie rekonwalescencji.

Szczególną opieką objęte będą Twoje dzieci – w razie nieszczęśliwego wypadku, nagłego zachorowania lub hospitalizacji Ubezpieczyciel zapewni m.in. wizytę lekarską lub pielęgniarką, transport do i ze szpitala oraz w razie nieszczęśliwego wypadku Twojego dziecka zapewni korepetycje, dzięki czemu Twoje dzieci będą mogły szybko nadrobić szkolne zaległości. Ponadto w ramach Pakietu Bardzo Pomocnego, zyskujesz dostęp do infolinii medycznej, drugiej opinii lekarskiej, telefonicznej konsultacji lekarskiej oraz serwisu Tele-Maluch.

Więcej szczegółów znajdziecie na linku jak będziecie zainteresowani 😉

https://www.bankmillennium.pl/klienci-indywidualni/ubezpieczenia/pakiet-bardzo-pomocny

 

Gdybym miała wezwać prywatnie elektryka, czy hydraulika, to 100 zł na dzień dobry za sam przyjazd do domu nie mówiąc już o usłudze naprawy.

 

Obym już nie musiała korzystać, ale świadomość, że zostanie się od ręki miło potraktowanym sprawia, że czuje się bezpieczniej 😉 . No cóż, nigdy nie wiadomo co się może zdarzyć. Pozdrawiam cieplutko

5714-1

A przy okazji zapraszam do mojego wpisu o tym, jak można naprawić uszkodzony panel w domu

http://izulekcieurzadzi.pl/uszkodzone-panele-rysadziura-jednym-slowem-zniszczone/

pak

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *