Fotel podwieszany-bujany. Przewracanie już nie groźne ;)

W sobotę po 3 godzinnej debacie w Leroy Merlin pt. „którą huśtawkę kupimy”  1 czy 2 osobową, w końcu odpuściłam przegrywając 3:1 w głosowaniu rodzinnym, gdzie ja byłam niestety jedynką. Chciałam dużą. Aktualnie na małą  jest promocja 550 zł stoi byłam 2 dni temu w Leroy.

20180618_224317

Ostatecznie zakupiliśmy mały model jednoosobowy. Nie ukrywam, że wróciłam do domu zawiedziona i smutna. Po złożeniu i postawieniu na tarasie okazało się, że huśtawka jest dość przewrotna. Nagrałam filmik z lądowania moich dzieci 😉 Na szczęście był to bezpieczny lot. Po postawieniu w innym miejscu już się nie przewracała, ale cały stelaż unosił się na 2-3 centymetry podczas lekkiego bujnięcia i każdy z nas miał znów obawy.

Ceny modeli są od rozmiaru 670-999 zł. Niedawno były w promocji tańsze o ok. 100-200 zł. Słyszałam, że w środy co 2 tygodnie mają tam promocje. Ale nie mogłam czekać.

Powiem Wam, że ogólnie ta mniejsza huśtawka jest mega wygodna! Tylko podczas bujania dziwnie podnosił się cały stelaż. Nie wiem czego to była wina-rura na pewno była bardzo krzywa. Inni chwalą ten model w internecie i komentarzach, więc wierzę, że to tylko ja trafiłam pechowo! A może tak miało być ???!!!

Dnia następnego zapakowałam tę naszą huśtawkę w oryginalne opakowanie i odwiozłam do sklepu. Powiedziałam tylko, że chcę wymienić na model większy, nie wnikałam w szczegóły, bo zamiast zwrotu zrobili by mi dwutygodniową reklamację! Słowem nie wspomniałam że jest dziwna. Wróciłam za to do domu z większym modelem, który był moim marzeniem!!!! Jako że dzieci miały już małe lęki na poprzednim modelu, moja większa od razu przypadła im do gustu 😉 I teraz wszyscy są zadowoleni! A ja najbardziej!

Mała wróciła do sklepu. Nie miała żadnych śladów użycia. A po zapakowaniu w oryginalne opakowanie wyglądała jak nowa.

 

hu1

Ładnie prezentowała się na tarasie.

buj6

hu4

Wymieniłam na tę większą 😉 To moja pierwsza miłość. Ma regulacje wysokości fotela na łańcuszku. Stelaż dodatkowo ma regulację w postaci gumowych podstawek, które ustawia się jak pod pralką by nie było drgań.

20180710_152033 moja h

Ja sprzedałam mój hamak, by mieć na dołożenie do droższego modelu, ale jeżeli szukacie czegoś extra wygodnego do ogrodu polecam Wam ten model 😉 450 zł w aktualnej promocji. Są teraz wyższe, czyli jeszcze wygodniejsze! .Więcej o nich na linku http://izulekcieurzadzi.pl/hamak-bujawka-ogrodu-relax-swiezym-powietrzu-leroy/

jak

2 komentarzy

  1. Agnieszka 12 lipca 2018 o 11:41

    jestes mega pomysłowa 😀 co tam dwa tygodnie reklamacji 😀 chcę większa 😀

    Odpowiedz
  2. rynatka 14 lipca 2018 o 22:46

    Marzenie każdego ogrodu ❤😊😉

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *