Dmuchańce. Rozrywka dla dzieci bez limitu czasowego:)

Pomyślałam sobie, że w tym wyjątkowych i trudnych chwilach, gdzie dużo czasu spędzamy w domu, i tak też niestety zapowiadają się raczej wakacje większości z nas, zrobię wpis o DMUCHAŃCACH ogrodowych. Jest to wydatek mieszczący się w granicach od 800 zł-1500 zł. w aktualnych promocjach z kodem LATO-5% jest jeszcze taniej. Są też takie ceną wzwyż, ale ja wzięłam pod uwagę te podstawowe modele. Może ktoś z Was się skusi na tego typu atrakcję dla swoich dzieciaków np. zamiast wyjazdu na planowane wakacje. Bezpieczniej chyba tego roku będzie zostać w domu. Pieniądze to jedno, a drugie-to fajnie mieć wogóle miejsce by rozstawić sobie takie coś przed domem. Ja na przykład posadziłam w ostatnich dniach tyle drzew u siebie na działce, że nawet jakbym chciała takie cudo mieć, to nie mam go gdzie postawić. Chociaż może takie malutkie 2m x 2m, to bym wcisnęła bo kto wie do czego jestem zdolna gdy bardzo czegoś pragnę.

Zamawiając prezent na komunie dla moich synów z zupełnie innej kategorii niż to o czym dziś napiszę, wpadł mi w oko asortyment tegoż sklepu. Uzałam, że warto pokazać światu ich bogatą ofertę, bo na codzień nie spotykam tego typu aukcji i dotąd myślalam, że to kosztuje kilka tysięcy. Więcej informacji technicznych znajdziecie na linku skąd ja skopiowałam sobie zdjęcia.

https://sklep.bilardkaz.pl/130-dmuchance?n=75&orderby=price&orderway=asc&orderway=asc

Tu są na przykład takie mniejsze atrakcje od 2m x 2m. Te są w dostępnej cenie od ok. 800zł-1400 zł.

1 blogTu natomiast kilka modeli w wersji z basenikiem dla ochłody. Można tam zastosować kulki suche lub wodę. Na lato i upały to idealne rozwiązanie

blog 2

Moim faworytem jest ten wzór. Od razu przypadł mi do gustu. Kosztuje 1598 zł Można poszaleć. Fajny ma kosz to wrzucania piłek.

blog3

Potem jest już tylko coraz ciekawiej! BOISKO o wymiarach 800 x 335 x 180 cm. Więcej o nim na linku

https://sklep.bilardkaz.pl/1258-dmuchane-boisko-3w1-happy-hop.html

boisko

Dla dziewczynek domek a’la sklepik

domek

Im wyższa cena tym większy rozmiar i więcej atrakcji

tło

Coś dla tych którzy lubią kontakt z wodą

woda

I coś dla tych którzy lubią kopać piłkę i strzelać gole

piłka

Moi synowie pewnie wybrali by ślizg

https://sklep.bilardkaz.pl/1150-dmuchana-podwojna-zjezdzalnia-wodna-double-the-fun.html

ślizg

Tu to już wogóle chyba możnaby było cały dzień spędzić

 

kol

A na sam koniec najdroższy jaki odkryłam za cenę 16.000 zł w promocji. Ten przeznaczony jest już do pracy zarobkowej raczej :) Na wideo widać jak szybko się je składa i rozkłada.

smokk

Warto wiedzieć! 

Nawet najbardziej wytrzymały plac zabaw czy wodna zjeżdżalnia może ulec uszkodzeniu – niezależnie od materiału. Wystający ostry przedmiot, źle zakotwiczone śledzie i silny wiatr lub przekroczona maksymalna ilość dzieci czy obciążenie dmuchańca mogą powodować rozdarcia. Jednak to nie koniec świata. Dziurawy dmuchaniec nie oznacza od razu, iż nadaje się on wyłącznie na śmietnik. Do produktów zakupionych w ich sklepie oferują usługę naprawy. Do zreperowania dmuchańców dobierane są odpowiednie materiały i środki – w zależności od stopnia uszkodzenia. Po naprawie produkt jest w pełni sprawny i wraca do klienta. Warto o tym pamiętać

https://sklep.bilardkaz.pl/149-usluga-naprawa-dmuchanego-placu-zabaw.html

 

20200601_095309

 

Inny mój wpis o rzeczach na podwórko znajdziecie na linku

http://izulekcieurzadzi.pl/kupilam-nowy-dom-wyjsciem-ogrod/

received_243548180255084

Lub takie

http://izulekcieurzadzi.pl/zabieram-cie-do-swiata-bajki-rozmarzylam-sie-dzepetto/tło

Dodam tylko, że wpis ten powstał z myślą o dzieciach, które być może skorzystają z tej inspiracji. Nie mam z tego żadnej korzyści że o tym napisałam. Nie miałam też możliwosci tego przetestować osobiscie więc nie jestem w stanie okreslić jakości w stosunku do ceny. Jeśli masz produkt tej właśnie firmy podziel się opinią w komentarzu- to najcenniejsza wiedza dla innych :)