Błysnę własną głupotą dla Waszego dobra ! Maszynka mięsa

Dostałam kiedyś na parapetówkę od koleżanek piękny prezent. Ale go zniszczyłam. Na szczęście da się naprawić mój bład. Mój mąż mówi do mnie płacąc za odbiór paczki 210 zł Oj Iza Ty to nawet jak prezent dostajesz, to ja i tak muszę za to płacić.

Ja wiem, że już kiedyś o tym wspomniałam, ale jeśli uda mi się ocalić choć jedną Waszą maszynkę do mięsa to warto popełnić ten wpis raz jeszcze. Kto dziś czyta instrukcję obsługi ?????!!! To nie obsługa pralki po niemiecku, tylko maszynka do mięsa.

Moja wina, moja wina, wiem, ale nie pociesza mnie to wcale. Brak myślenia kosztował mnie (czytaj męża) 210 zł z wysyłką. Własciwie to szkoda że na opakowaniu wielkimi literami nie napisano STOP ZMYWARCE. A może napisano tylko ja przeoczyłam ?? Pewnie drobnym druczkiem! Wiem !!!

Producenci powinni nakleić naklejkę na wlot maszynki tam, gdzie się mięso wkłada, to wtedy na pewno bym widziała i zapamiętała, bo bym  musiała ją odkleić no nie. Pomysł chyba osobiście zgłoszę producentowi . Więc jak kiedyś zobaczysz takową naklejkę na sprzęcie zelmer- to pomyślcie, że to JA wymyśliłam!

Sami zobaczcie jak wyrzucić 210 zł w błoto ;( Tu po mojej akcji mycia w zmywarce, brudzi ręce na czarno non stop. Producent zalecił wywalić do kosza.

20160229_102406-1

 I moje nowe

20160229_102402-1

Nie bądź jak Izulek. Czytaj instrukcje hee hee

Maszynka teraz znów cieszy moje oko, ale muszę szybko zapomnieć o nieplanowanym wydatku, bo to wciąż boli. Ogólnie maszynę i firmę lubię – model też jest super. Tylko zastanówcie się przed zakupem czy potrzeba jest tego aż tyle? Może wystarczy tańszy model. Ja używam tylko maszynki do mielenia mięsa póki co. Pamiętajcie, że jeśli jakakolwiek część od Zelmera ulegnie zniszczeniu, zgubieniu czy cuś, można zadzwonić do firmy i dokupić bez problemu każdą część. Tylko wysyłka kosztuje 20 zł, niezależnie od rozmiaru rzeczy wysyłanej.

A ja właśnie zgubiłam nożyk za 10 zł wartości, a wysyłka 20 zł. Masakra- na allegro są tańsze tylko nie wiadomo, który kupić, bo tyle jest rozmiarów i kształtów. Jakby ktoś potrzebował numer do firmy ale oby nie był Wam potrzebny.

48 (22) 57 27 600 wew. 1

 poniedziałek-piątek w godzinach 09:00-17:00

5 Comments

 1. domwfuksjach3 29 lutego 2016 o 15:05

  No trudno, człowiek uczy się na własnych błędach i każdemu się od czasu do czasu zdarzają, mi też dość często 😉

  Odpowiedz
  1. izulek - Autor 29 lutego 2016 o 15:09

   Jak jest napisane na ulotce, że się zdarza rzadko lub prawie wcale..to ja to mam!
   zawsze za moje błędy płaci mąż! Kiedyś może się nauczę 😉

   Odpowiedz
 2. Arleta 2 stycznia 2017 o 20:44

  Tego wpisuj nie widziałam dobrze ze nie używam takiej maszynki pewnie zrobiłbym to samo hahahahahaha

  Odpowiedz
 3. Ilona 3 lutego 2018 o 17:04

  Pocieszę Cię, ze miesiąc temu zrobiłam dokładnie to samo z maszynką, stanowiącą część robota kuchennego Bosch Mum 5. Myślałam, że się wścieknę – maszynka do wyrzucenia i muszę dokupić.
  A przy okazji, dziękuję Ci za rzetelną recenzję mopa parowego H2O i za rabat :) – właśnie sobie zamówiłam. Miałam wcześniej Black Deckera, ale się zepsuł no i nie miał tych końcówek dodatkowych.
  Zastanawiam się czy końcówką do mycia okien wyczyszczę sobie porządnie płytki ścienne w łazienkach.
  Jak myślisz ?
  Pozdrawiam Ilona

  Odpowiedz
  1. izulek - Autor 3 lutego 2018 o 19:40

   Parą na pewno ładnie je umyjesz. Pamiętam mój pierwszy raz z parą na stare płytki w mieszkaniu. Byłam w szoku!

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *